МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Acer на CEE2017

Acer

www.acer.ua

Компанія Acer, заснована в 1976 році, нині є світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій із представництвами у понад 160 країнах. Відповідно до найновіших тенденцій галузі та прагнучи відкрити нові можливості для споживачів і бізнесу, Acer створює комплексні рішення, де вдало поєднано апаратне та програмне забезпечення, а також сервіси. 

Цікаве на стенді Acer

На стенді компанії Acer будуть продемонстровані усі новинки компанії з нещодавно анонсованих продуктів. Це і новітні надтонкі моноблоки, геймерські монітори, неймовірні 4К проектори та безліч різновидів легких та тонких ноутбуків включно з найтоншим у світі Swift 7 та найпотужнішим Predator 21 X, який завжди збирає навколо себе черги шанувальників. Якщо ви геймер або простий користувач, обов’язково завітайте на наш стенд - ви знайдете багато цікавого саме для себе!

Новинки на стенді Acer

«Acer Swift 7» – найтонший ноутбук у світі товщиною 9.98 мм! Неймовірна легкість та продуктивність поєднані у надтонкому корпусі. Завдяки ресурсу батареї до 9 годин ви можете працювати, де б ви не знаходились. Усе виглядатиме чітко на дисплеї Full HD з технологією IPS з діагоналлю 13,3 дюйма, який захищений склом нового покоління Corning® Gorilla® Glass, а також має вдосконалений захист від пошкоджень і витримує падіння удвічі краще, ніж пристрої з іншим склом.

«Acer Nitro 5» – перший представник нової ігрової серії доступний у конфігураціях з відеокартами NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti та процесорами Intel® Core™ i7 (до 7-го покоління) або з відеокартами AMD Radeon™ RX550 і процесорами AMD серії A (до 7-го покоління). Підтримує модулі пам’яті DDR4 2400 МГц до 32 ГБ, надшвидкі накопичувачі PCIe SSD (до 512 ГБ) та оснащений новітньою системою охолодження Acer CoolBoost™.

«Acer Predator Z301» – це перший у світі вигнутий 21:9 монітор з функцією відстеження погляду для повного занурення в ігровий процес. Цей продукт отримав заповітну нагороду CES 2017 "Краща інновація" у категорії комп'ютерної периферії, завоювавши найвищу оцінку серед усіх конкурсантів.

Та багато інших цікавих новинок!