МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

APC by Schneider Electric на CEE2017

APC

www.apc.com/ua/uk/

Майже сорок років техніка АРС by Schneider Electric править за взірець надійності засобів живлення та складників фізичної інформаційно-технічної (ІТ) інфраструктури. Ім’я нашої фірми відоме всім фахівцям з ІТ у великих і малих компаніях, великій спільноті торговельних партнерів. 

Інновації, що ними повниться наша історія, вивели нашу продукцію на чільне місце у галузях інфраструктури, засобів керування й безпеки даних, і тепер вона забезпечує захист у численних організаціях усього світу. 

14 лютого 2007 р. компанія APC увійшла до складу Schneider Electric - світового експерта з енергоменеджменту і автоматизації. Результатом стало створення підрозділу живлення й охолодження відповідальних систем, куди зараз входять системи на основі ДБЖ марок APC та MGE.

144 000 працівників компанії, прибуток якої за 2016 фінансовий рік склав ~25 мільярдів євро, працюють в більш ніж 100 країнах світу, допомагаючи клієнтам керувати енергією і процесами безпечним, надійним, ефективним та екологічним способом.  

Технології, програми та послуги Schneider Electric дозволяють нашим клієнтам покращувати управління та підвищувати ступінь автоматизації своєї діяльності: від найпростіших вимикачів до складних промислових систем. Наші з'єднані технології змінюють галузі промисловості, трансформують міста та збагачують людські життя. 
В Schneider Electric, ми це зовемо Life Is On.

Новинки на стенді APC

Нова серія високоефективних ДБЖ підвищеної надійності серії Galaxy VX c підтримкою ECOnversion потужністю 1000, 1250 та 1500кВт з запатентованою технологією 4-рівневого інвертора, що підвищує надійність і ефективність та дозволяє знизити операційні витрати. Ключовою перевагою ДБЖ лінійки Galaxy V є готовність до несприятливих умов: це і найширший діапазон вхідної напруги (до 600В), і довготривала робота зі збереженням усіх своїх параметрів за температури до + 40С включно, а також потужний зарядний пристрій. Завдяки останньому, ДБЖ може забезпечувати швидкий заряд батарей побудованих з використанням Li-ion технологій. Крім них, ДБЖ  підтримує традиційні свинцево-кислотні батареї і рішення на базі маховиків.

Компанія Schneider   Electric  представляє «розумну» масштабуєму систему накопичення енергії EcoBlade, яка дозволить розкрити весь потенціал відновлюваних джерел енергії. EcoBlade є гнучкою системою зберігання енергії на літій-іонних батареях.  EcoBlade складається з модулів розміром з 30-дюймовий плоский екран і вагою до 25 кг.  кожен модуль має батареї з интеллектуальним підключенням і готовий до використання в автономному режимі.  У будинку, обладнаному системою генерації на основі сонячної енергії, можна використовувати енергію, що накопичується за допомогою EcoBlade, для особистого споживання або для видачі її в електричну мережу. Такі модулі також можуть бути використані в критичних до перебоїв електрики об'єктах інфраструктури, наприклад в центрах обробки даних. Модулі EcoBlade можуть бути зібрані й інтегровані в контейнери, щоб забезпечити ємність рівня МВт / год. Використовуючи набір сервісних модулів на базі «хмарних» технологій програмного забезпечення StruxureWare, EcoBlade надає додаткові послуги з оптімізації енергетичної ефективності всього електричного кола від джерела генерації електроенергії (наприклад, сонячних батарей або вітрових турбін).

Та багато інших цікавих новинок!