МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Artline на CEE2017

Artline

www.artline.ua

Зараз практично неможливо уявити в сучасному суспільстві людину, чи то малу дитину, чи гік-підлітка, чи успішного бізнесмена без електронної обчислювальної техніки в тій чи іншій реінкарнації: смартфона, «розумного» музичного плеєра, планшета, ноутбука і т.д. Вочевидь, «мобільна» техніка передбачає насамперед зручність використання. Однак запитайте себе: хіба мобільні гаджети можуть повністю замінити класичний ПК? Компанія ARTLINE вважає, що ні.
 
Створити хороший комп'ютер – це створити справжній шедевр мистецтва, і ми в цьому досягли успіху. До того ж, не достатньо просто зібрати уніфікований комбайн «для всього» з безліччю непотрібних і надлишкових функцій, а важливо створити комп'ютер для кожної конкретної мети:
Якщо потрібен надійний і недорогий помічник в офісі – для Вас серія Artline Business.
Шукаєте «приятеля» додому для відтворення цифрового мультимедіа – зверніть увагу на модельний ряд Artline Home.
Хочете отримати ігрового «монстра», з яким можна знешкодити всіх суперників – для Вас ідеально підійде лінійка Artline Gaming.
 
Основний підхід компанії ARTLINE – відмінна якість, гарантійний та післягарантійний сервіс усієї продукції. 

Цікаве на стенді Artline

На виставці CEE2017 ми представимо зразки персональної комп'ютерної техніки, зібрані із урахуванням актуальних передових технологій і застосуванням комплектування відомих брендів. Для відвідувачів стенда ми проведемо цікаві конкурси та розіграші в соціальних мережах.

Новинки на стенді Artline

Персональний комп'ютер ARTLINE GAMING X98 (X98V03)
ARTLINE Gaming X98 (X98v03) – ПК, який збирається на базі новітнього процесора AMD Ryzen. Удосконалена архітектура Zen і технології обробки даних дадуть змогу вийти на зовсім інший рівень комп'ютерних обчислень. Це нове «дихання» сучасної IT-індустрії.

Топова версія процесора Ryzen 7 1800X з вісьмома швидкими ядрами, найпродуктивніша одночіпова графічна карта десктопного сегменту GeForce GTX1080 Ti, тандем з M.2 SSD і HDD накопичувачів, материнська плата PRIME X370-PRO, в якій зосередилися інновації та передові можливості інженерної думки, а також неймовірні 64 гігабайти DDR4-3000 – все це і навіть трохи більше ви знайдете в моделі X98v03.

З таким комп'ютером ARTLINE у Вас не буде жодних перешкод для здійснення творчих ідей, відкриються нові можливості захопливого світу віртуальної реальності.

Моноблок ARTLINE Gaming M99 (M99v02)
ARTLINE представляє персональні комп'ютери як для домашніх користувачів, так і для досвідчених геймерів. Це комп’ютери в форм-факторі великого моноблока, зі стандартним комплектуванням для десктопних ПК! Це дійсно унікальна пропозиція на ринку України.

Моноблоки ARTLINE Gaming M99 потішать користувачів готовими рішеннями на базі компонентів відомих і визнаних світових лідерів. Рішення пройшли перевірку у наших професіоналів: застосоване комплектування гарантує Вам сумісність усіх елементів і можливість простого апгрейду в майбутньому.

Зовні модель ARTLINE Gaming M99v02 схожа на сучасний телевізор із великим 32-дюймовим екраном і роздільною здатністю QHD. Однак модель має особливість; на задній частині згрупувалися ігрові компоненти, серед яких: дискретний графічний адаптер нового покоління GeForce GTX1080 з 8 гігабайтами відеопам'яті, материнська плата ASUS із встановленим процесором Core i7 мікроархітектури Kaby Lake, кілька накопичувачів, блок живлення в 700 Ватт 80+ Bronze, встановлені модулі Wi-Fi і Bluetooth для бездротового доступу до мережі інтернет і портативних пристроїв.

Така моноблочна структура дає можливість максимально розкрити оригінальність і переваги цього форм-фактора. Мінімум проводів – максимум вільного простору.

Корпуси QUBE
Фірмові корпуси QUBE вирізняються сучасним дизайном, продуманою конструкцією, відмінним функціоналом. Вони «приязні» до кожного користувача, який наважиться самостійно зібрати все необхідне комплектування в готовий персональний комп'ютер.

Завдяки великій різноманітності можна легко вибрати будь-яку вподобану модель, яка підійде саме під ваші вимоги: чи то недорога, але якісна основа для побудови робочої «конячки», чи то основа для справжнього геймера, якій заздритимуть усі друзі. 

Товстий листовий метал, алюміній, якісний пластик, прозорий акрил і гартоване скло - застосовувані матеріали неабияк вселяють довіру. Грамотно організований кабель-менеджмент дозволить прокласти проводи і привести до ладу внутрішній інтер'єр комп'ютера. Родзинка дорогих моделей – можливість встановлення сучасних СВО (систем водяного охолодження). Окрім класичного вентилятора, така особливість дасть змогу побудувати потужний комп'ютер із кращою системою охолодження для будь-яких завдань.

Та багато інших цікавих новинок!