МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Asustor на CEE2017

Asustor

www.asustor.com

Компанія ASUSTOR Inc., заснована 2011 році, є провідним розробником і постачальником інноваційних продуктів і сервісів в області мережевого зберігання даних, "хмарних" систем, а також рішень для відеореєстрації. Ми прагнемо надати ринку найбільш повний набір продуктів і рішень для мережевого зберігання даних, забезпечуючи при цьому, максимально високий рівень обслуговування користувачів.

Цікаве на стенді Asustor

На стенді буде представлений широкий асортимент мережевих сховищ, доступних на українському ринку - AS1002T, AS3202T, AS3104T, AS6104T. Крім того можна буде познайомитися з новинками AS6302T і AS6404T, буде також показаний восьмідісковий масив AS6208T, Будуть демонструватися мультимедійні можливості дискових масивів. Побачите приклад мережевої інфраструктури c підключеними камерами спостереження і мультимедійним центром. Можна буде власноруч протестувати оболонки робочих систем зберігання, наприклад, новешую операційну систему ADM3.0

Новинки на стенді Asustor

AS6302T та AS6404T – Найновiши процесори Intel(R) Celeron(R) (Apollo Lake, значне покращення продуктивностi, багатозадачнiсть та цiлодобовий доступ задовiльнять потреби будь-яких пiдприємств. Передовий стандарт HDMI 2.0 забезпечує плавне вiдтворення 4K. Вбудований графiчний процесор Intel HD нового поколiння та двоканальна високошвидкiсна пам'ять DDR3L значно полiпшують обробку мультимедiйних даних. Нова функцiя Wake-on-WAN (WOW) Вiддалено запустiть свiй NAS, пробудiть або увiмкнiть його у будь-який час через iнтернет та отримайте безпечний доступ.

Та багато інших цікавих новинок!