МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Beko на CEE2017

Beko

www.beko.ua

Компанія Beko була заснована у 1955 році і на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі. Портфель продукції бренду в Україні включає велику побутову техніку (холодильники, пральні машини, плити, посудомийні машині, вбудовувану техніку) та малу побутову техніку (пилососи, мікрохвильові печі, кавоварки). На ринку Європи бренд Beko є лідером в сегменті окремостоячої великої побутової техніки, а також бренд №1 у Великобританії та Польщі.

Цікаве на стенді Beko

На стенді компанії Beko вперше в Україні будуть представлені новинки 2017 року: нові пральні машини модельного ряду 2017-р, в тому числі наша ексклюзивна модель, заміна LBU58001YW – безперечного хіту продажів 2016 року, а також оновлена 9-ти кілограмова повногабаритна пральна машина. Окрім цього, відвідувачі зможуть ознайомитись з новою сушильною машиною, яка вразить всіх своєю функціональністю. Також на стенді буде представлено широкий модельний ряд вбудовуваної техніки, холодильного і морозильного обладнання, мала побутова техніка.

Новинки на стенді Beko

Beko WRS55P1BWW – новинка 2017р, 5-ти кілограмова пральна машина з 1000 обертами та глибиною 36.5 см.! Енергоефективність А++ та 15 найпопулярніших програм прання – оптимальне співвідношення для кожного клієнта, який цінує свій час та гроші.

Beko WTV9633XS0 - флагман серед пральних машин Beko, завантаження 9 кг. з 1200 обертами за хвилину та величезним діаметром люка. Надзвичайно економічна та тиха, завдяки інверторному мотору та класу енергоспоживання А+++. Новинка 2017!

Beko DU7111PA – нова конденсаційна сушильна машина з LED індикацією, 16-ма програмами сушки та сертифікованою технологією Woolmark. Захист від протікання, контроль дисбалансу, різноманітні індикатори та сенсори зроблять процес сушки не тільки надзвичайно економічним а й неймовірно тихим.

Та багато інших цікавих новинок!