МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Belkin на CEE2017

Belkin

www.belkin.com/us/

Belkin пропонує широку лінійку продуктів, що включає аксесуари до телефонів, ноутбуків, телевізорів та мультимедійних систем. Усі продукти Belkin відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. 

Цікаве на стенді Belkin

На стенді компанії Belkin уперше в Україні будуть представлені новинки, нещодавно продемонстровані на світових форумі IFA 2017, а саме – нова лінійка кабелів синхронізації, зарядних пристроїв, універсальних мобільних батарей, док. Станцій до Apple. Новий дизайн, що крокуэ разом з модними трендами не залишить байдужим поціновувачів якості товару, його зовнішнього вигляду та інноваційності.

Новинки на стенді Belkin

«Док-станція BELKIN THUNDERBOLT 3 DOCK, W/1M CABLE» «F4U095vf» – Унікальна ДОК станція для MacBook нового покоління ( Моделі 2016 року та більш нові) з 5 видами підключення: 1. Ethernet, 2. Audio, 3. USB 3.0, 4. Thunderbolt 3 ( USB-C), 5. DisplayPort. Дозволяє передавати електроенергію в двох напрямках одночасно- і заряджати прилад, передавати інформацію та транслювати відео через 1 порт.

«Кабель BELKIN Lightning Audio + Charge RockStar» «F8J198btWHT». Цей адаптер дозволяє одночасно слухати музику та заряджати прилад через 1 порт- lightening, не має аналогів на ринку.

Та багато інших цікавих новинок!