МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Candy на CEE2017

Candy

www.candy.ua

Канді Гувер Україна - італійська приватна група компаній, що успішно розвивається в галузі виробництва та постачань побутової техніки для дому з 1945року. Постійне інвестування в удосконалення технологічної та виробничої бази визначає компанію як одну з найдинамічніших на ринку побутової техніки. Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент продуктів, конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень, належний рівень підтримки та сервісу.

Цікаве на стенді Candy

Сьогодні, в епоху цифрових технологій, Candy відкриває двері до нового способу співіснування з побутовою технікою, яка має простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб керування. Результатом роботи дослідницької групи Candy стали побутові прилади абсолютного нового формату. На стенді бренду Сandy буде представлена модель пральної машини Bianca з голосовим управлінням та вбудована духова шафа з 19” сенсорним дисплеєм, що перевернуть уяву про такі звичні для домашнього побуту пристрої, аналогів яким не існує.

Новинки на стенді Candy

«Пральна машина Bianca» - це нова модель інтуїтивного прання з яким впорається навіть дитина. Серед основних характеристик : понад 700 комбінацій прання, голосове управління Talking Bianca та інтегрований Wi-Fi модуль, що дозволяє взаємодіяти зі смартфоном, ПК чи планшетом будь де і будь коли, а також 10 років гарантії на електронні частини.

«Духова шафа Watch&Touch» - пристрій вашої мрії з вбудованою камерою HD якості та 19” сенсорним дисплеєм. Шафа має безліч функцій та 4 типи програм, максимальний об`єм 78 літрів та можливість під’єднання до інших пристроїв з фукцією BLUETOOTH.

Та багато інших цікавих новинок!