МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Canon Ukraine на CEE2017

Canon

www.canon.ua

Компанія Canon - лідер у сфері роботи з зображенням, зокрема у розробці фотообладнання, принтерів, сканерів, факсів, проекторів, презенторів, калькуляторів та біноклів. Ми пропонуємо нашим партнерам широкий асортимент рішень для друку та ведення документації для малого, середнього бізнесу та великих корпорацій, найбільшу в Україні мережу сервісного обслуговування та постійну інформаційну підтримку.  

Цікаве на стенді Canon

На стенді компанії Canon буде представлено ряд новинок 2017 року, серед яких камери EOS 6D mark II, EOS M6 та об’єктиви, а також лазерні та струминеві МФУ. Бажаючі зможуть протестувати кожну з новинок та задати питання стосовно представленної техніки.

Новинки на стенді Canon

Камера Canon EOS 6D Mark II вийшла у світ літом 2017 року. Ця камера - інструмент, що дає широкі можливості для зйомки в різних жанрах - від репортажів у подорожах до портретитов. Розширені можливості зйомки, додаткові елементи управління та гнучкість дозволять фотографу перевершити самого себе. Новий повнокадровий датчик, процесор DIGIC 7, 45-точкова система автофокусування и технология Dual Pixel CMOS AF забезпечують високу якість зображення, що відповідає вимогам як професійних фотографів, так і любителів.

Дзеркальні камери EOS 77D і EOS 800D. Обидві моделі створені на основі провідних технологій для роботи з зображеннями і оснащені CMOS-датчиком формату APS-C з роздільною здатністю 24,2 Мпікс і процесором DIGIC 7. Камера EOS 77D ідеально підходить фотолюбителям, готовим перейти на новий рівень вдосконалення своєї майстерності, а EOS 800D - відмінний варіант для першого знайомств з світом цифрових дзеркальних камер.

PIXMA TS6140 - компактний, але потужний кольоровий принтер з п'ятьма окремими картриджами. Це надійний принтер для всієї родини. PIXMA TR7540 - компактний БФП з 5 чорнильницями й можливостями підключення до пристроїв і хмари дає змогу швидко друкувати, копіювати, сканувати та передавати факсом документи удома та в невеликому офісі.

Та багато інших цікавих новинок!