МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Chieftec на CEE2017

www.chieftec.eu

Понад 20 років CHIEFTEC є всесвітньо відомим брендом, який асоціюється з високоякісними блоками живлення, корпусами ПК, 19-дюймовими корпусами IPC та аксесуарами для комп'ютерної індустріїю. CHIEFTEC обслуговує глобальні OEM-сегменти, ODM і дистриб'юторські (споживчі) сегменти.

З нашими виробничими підприємствами, розташованими в Азії (Китай і Тайвань), ми покриваємо весь спектр виробництва, починаючи з власних досліджень і розробок, включаючи остаточну збірку, і закінчуючи збутом продукції, маркетингом і позиціонуванням на відповідних ринках, сегментах і каналах по всьому світу.

Цікаве на стенді Chieftec

Як і щороку, CHIEFTEC візьме участь у виставці CEE 2017 цього року, щоб мати можливість взаємодіяти безпосередньо з дилерами, партнерами і кінцевими користувачами, щоб зрозуміти їх рівень задоволеності продуктами CHIEFTEC, а також відзначити їх цінні пропозиції для існуючих і потенційно нових продуктів . Крім того, ми покажемо приклад лінійки наших новітніх високоякісних блоків живлення, корпусів і аксесуарів, щоб відвідування стенду стало цікавим.

Новинки на стенді Chieftec

Серія PROTON:

Завдяки серії PROTON, CHIEFTEC просувається в нову еру технології джерела живлення постійного струму. Серія дозволяє економити енергію, а також значно підвищує ефективність і стабільність енергопостачання, що, в свою чергу, забезпечує більш високу довговічність встановлених компонентів. Ефективність серії PROTON сертифікована на 80 PLUS BRONZE, тим самим виконуючи всі вимоги ENERGY STAR 5,0 і вище, як це передбачено в ЄС.

Серія ELEMENT:

Абсолютно нова серія ELEMENT поєднує в собі інновації, високу якість, відмінний дизайн і ефективність. При безшумному ходу 12-сантиметрового вентилятора, блок живлення отримав красивий дизайн, оснащений подовженими кабелями, шнуром живлення і надійноїю коробкою, яка відразу впадає в очі. Завдяки ККД більше 85% (BRONZE) @ 230 В, ELP-350S задовольняє вимогам GREEN IT за привабливою ціною.

CI-01B-OP:

З CI-01B-OP CHIEFTEC розширює свій портфель високоякісних корпусів, завдяки унікальному багатофункціонального GAMING CUBE. Новий GAMING CUBE, заснований на форм-факторі mATX, складається з металевого корпусу товщиною 0,6 мм і величезними можливостями для «встановленого обладнання», який не залишає бажати кращого і дивовижно задовольняє потреби ринку ігор в сегменті DIY. Виконаний в чорному кольорі, CI-01B-OP являє має лицьову панель із сотами і маркованою сіткою, що надає шасі гідний та професійний вигляд.

Та багато інших цікавих новинок!