МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Cisco на CEE2017

Cisco

www.cisco.ua

Cisco, світовий лідер в області інформаційних технологій, допомагає компаніям використовувати можливості майбутнього і власним прикладом доводить, що вирішуючи надскладні задачі можна досягти вражаючих результатів. Невід'ємною частиною ДНК компанії є створення довготривалих партнерських відносин з клієнтами і робота з ними, щоб визначити потреби та пропонувати рішення, які підтримують їх успіх.

Цікаве на стенді Cisco

На стенді компанії Cisco буде представлена продукція з усіх напрямків діяльності: комутатори, маршрутизатори, точки доступу, сервери, телефони та системи відеоконференцзвязку. Окремо просимо звернути увагу на зону Cisco Firepower NGFW, де ви зможете зазирнути в глибини продуктів Firepower NGFW, що пропонуються компанією. Також ви зможете познайомитись з технологію Cisco SPARK, та вперше представленими продуктами Cisco Spark Board та Room KIT та поринути у світ високоякісного відеоконференцзвязку. На стенді також буде можливість власноруч протестувати систему аналітики від Cisco Meraki. Легкість встановлення та налаштування, глибина аналізу не залишить нікого байдужим.

Новинки на стенді Cisco

«Cisco Spark»  – Cisco започаткувала уніфіковані комунікації для передачі голосу та відео через мережу передачі даних, зменшивши витрати та спростивши операції. Компанія розробила глобальну хмарну конференцію, яка синхронізує голос, відео та дані. Культура інновацій Cisco представляє Cisco Spark, єдину систему для всіх ваших комунікацій, від повідомлень до відеодзвінків, телефонів та відеоконференцій. Тут все, що вам потрібно для спільної разом. Cisco продовжує надавати більшу зв'язність з більшою легкістю, керуючи індустрією в майбутнє.

«Cisco Firepower NGFW»  - це удосконалені засоби захисту від атаки підвищеної складності. Блокування більшого числа небезпек і швидка ліквідація наслідків атаки за допомогою перших в галузі мережевих екранів нового покоління (NGFW) з активною захистом від загроз. Наші пристрої Cisco Firepower поєднують в собі перевірений мережевий екран із самим ефективним у галузі системами запобігання вторгненню нового покоління та захисту від складного шкідливого ПЗ. Ви отримаєте більше контролю, зможете скоротити витрати і розширити можливості захисту своєї мережі.

«Cisco Meraki» – це миттєве підключення користувачів, великий радіус мережі, підтримка великої кількості клієнтів і мінімум дзвінків в тех. підтримку. Багатофункціональне, але при цьому інтуїтивне управління мережами через хмарний сервіс дозволяє відмовитися від високої вартості і складності управління бездротовими пристроями на місцях. Це єдине рішення на ринку, що дозволяє управляти своїми побудованими мережами і підключеними до них дротовими і бездротовими пристроями на одному екрані.

Та багато інших цікавих новинок!