МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

ColorWay на CEE2017

www.colorway.com

ColorWay – міжнародний бренд витратних матеріалів для лазерного і струменевого друку, засобів для чищення та аксесуарів для електронних девайсів. 

Кожен новий продукт ColorWay – це синтез сучасних інноваційних рішень, що адаптовані під цілі та потреби користувачів конкретного регіону. Компанія на ринку України з 2007 року. Має офіси в Словаччині (Братислава), США і Гонконзі. Продукція сертифікована і захищена в 45 країнах світу (міжнародний стандарт ISO 9001: 2008). Продуктовий портфель налічує понад 2000 позицій. Продається в провідних національних і регіональних роздрібних мережах, найбільших інтернет-майданчиках та оптових компаніях. Бренд ColorWay дбайливо ставиться до бюджету споживача, його здоров'я і настрою. Тому ми пропонуємо за оптимальною ціною рішення і продукти для друку високої якості.

Цікаве на стенді ColorWay

На стенді компанії ColorWay будуть представлені новинки популярних продуктів, як-от Power Bank, захисне скло і чохли для смартфонів і планшетів. У 2017 році асортимент категорії Power Bank розширився майже на 30 моделей. УМБ ColorWay вирізняються яскравим оригінальним дизайном, широким діапазоном місткості батарей, різноманітним функціоналом. Низка Power Bank не мають аналогів на ринку України, наприклад серія Arrival. Також на стенді будуть представлені лазерні картриджі різних класів і цінових категорій. Окремо буде продемонстровано інноваційне рішення для друку – лазерні картриджі PrintPro Non Stop. Картриджі вирізняються вигідною ціною, якістю, зручністю експлуатації, турботою про здоров'я користувачів і довкілля.

Новинки на стенді ColorWay

Power Bank ColorWay 11000 mAh (CW-PB110LIB2PK-F) – відмінне рішення як для міста, так і для відпочинку, подорожей: 2 USB-порти дають змогу одночасно заряджати планшет і телефон, а з індикатором рівня заряду батареї зручно контролювати ємність батареї і бути на зв'язку 24/7. УМБ має вбудований світлодіодний ліхтарик (на 6 світлодіодів) із режимом безперервного світла, який легко регулюється користувачем. У цій моделі яскравий і стильний дизайн гармонійно поєднується з оптимальним функціоналом! Ця модель ColorWay виконана в чотирьох кольорах: White / Pink / Yellow / Green. тип батареї Li-Ion, габарити 149 x 61.7 x 23.5 мм, вага 285g.

Power Bank ColorWay Solar 6000 mAh Black (CW-PB060LPA2BK-SF) – унікальне рішення для туристів! Зручність і захист: гумові вставки по контуру для захисту від падінь, захист від вологи і пилу, 2 USB порти для одночасного заряджання планшета і телефона, вбудований 12-ти діодний LED ліхтарик із широким радіусом розсіювання світла. Модель оснащена сонячною панеллю для підзаряжання і компенсацією саморозряду батареї; така особливість дасть змогу завжди підзарядити телефон для важливого дзвінка! Тип батареї Li-Pol, габарити 173 х 85 х 27 мм, вага 220г.

Power Bank ColorWay 10 000 mAh Black / Red (CW-PB100LIB2BK-DF) – прекрасний варіант надійної робочої конячки! Оптимальне поєднання потужності і простоти виконання: легкий обтічний пластиковий корпус, стильне забарвлення, інформативний LCD дисплей, 2 USB порти для одночасного заряджання планшета і телефона, вбудований LED ліхтарик. Модель оснащена інтелектуальним модулем, що автоматично починає підзаряджати пристрій після його підключення, а також відключає подачу струму після його повного заряджання! Тип батареї Li-Pol, габарити 140 x 62 x 22.5 мм, вага 286г.

Та багато інших цікавих новинок!