МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Crumpler на CEE2017

Crumpler

www.crumpler.eu www.crumpler.com/au

Австралійська компанія Crumpler  відома своїми продуманими, якісними і водночас міцними сумками та рюкзаками в усьому світі.  Була заснована ентузіастом  та шанувальником їзди на велосипеді (вело-курьером). Кожного року модельний ряд стає ширшим, та охоплює все більше користувачів  із молоді та не залишає байдужими і бізнесменів. На даний момент продукція компанії  представлена оновленими лінійками аксесуарів для міста та подорожей. В усьому світі продукція  продається в понад пів-тисячі фірмових магазинів.

Цікаве на стенді Crumpler

На стенді буде представлено 3 нових лінійки : The Geek, The Shuttle Delight, The Flying Duck, та утилітарні рюкзаки різного призначення: The Trooper , The Truckster, The Base Park.

Новинки на стенді Crumpler

The Trooper артикул (TRUBP-001) Найзахищеніший рюкзак. Водночас і для ноутбука і для дзеркального фотоапарата. Якщо ви шукаєте найвищого комфорту та вантажопідйомності, не шукайте далі. Рюкзак Truckster перенесе все і туди і назад, абсолютно без шкоди. Кріплення для штативу, м'які подушечки у відсіку для змінних об’єктивів, що ще додати. З міцними зовнішніми матеріалами, такими як 900D поліестер та матовий брезент, цей рюкзак буде служити протягом багатьох років.

 

Серія сумок та чохлів The Geek Deluxe The Geek Elite, продумані та просунуті сумки і чохли, з кишенями для всіляких аксесуарів. Саму сумку чи чохол можна носити в улюбленому рюкзаці чи сумці, і все буде впорядкованим та захищеним.

The Flying Duck серія сумок і рюкзаків для фото відео/камер, надлегкі, місткі, з прицілом на щоденне використання.

Та багато інших цікавих новинок!