МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

DELL EMC на CEE2017

Dell

www.dell.com

Корпорація DELL EMC пропонує відмінні, стильні, функціональні та продуктивні ноутбуки. Бізнес-ноутбуки і персональні комп'ютери Dell для підприємств відрізняються кращою в своєму класі продуктивністю, надійністю і дизайном, а також забезпечують зручні для ІТ-фахівців засоби управління. Ігрові ноутбуки Alienware оснащуються графічними адаптерами високої чіткості і забезпечують неперевершену продуктивність під час ігор. Персональні комп'ютери і комп'ютери "все в одному" відрізняють потужні процесори і графічні адаптери, які забезпечують високу якість зображень і звуку.

Цікаве на стенді DELL EMC

На стенді компанії DELL EMC будуть представлені новинки, нещодавно продемонстровані на світових форумах. Нова продуктова лінійка ноутбуків для повсякденного користування, роботи та розваг, графічні дисплеї, персональні комп'ютери і комп'ютери "все в одному" та серверне обладнання 2017 модельного року.

Новинки на стенді DELL EMC

«Dell Inspiron 7567» «I755810NDW-60B» – Ідеальний ноутбук з діагоналлю 15 дюймів для геймерів. Графічні адаптери NVIDIA® GeForce® для реалістичного зображення, повноцінна клавіатура і потужний процесор для найвищої продуктивності в іграх.

«Сервер Dell EMC» «PowerEdge R740xd» – Нова лінійка серверів G14 на процесорах Intel® Skylake-SP забезпечує підвищену продуктивність, покращене охолодження, швидкість роботи пам'яті, а також продуктивну роботу з NVMe носіями.

«DELL 27" U2718Q)» «210-AMRZ» – новий сучасний монітор 27” UltraSharp серії з IPS матрицею, що має роздільну здатність 3840x2160 (4К). 
Монітор підтримує 99.9% sRGB та має Delta-E<2. Функція Dell HDR дає можливість насолодитись зображенням неперевершеної якості.

Та багато інших цікавих новинок!