МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

DELONGHI GROUP на CEE2017

www.delonghi.com 

www.kenwoodworld.com 

www.braunhousehold.com

Компанія «ДЕЛОНГІ Україна» працює на українському ринку з 2002 року і представляє De’Longhi Group, що об’єднує всесвітньовідомі бренди De’Longhi, Kenwood, Braun. На сьогоднішній день De’Longhi Group визнана абсолютним лідером в категоріях кухонних машин, кавомашин і кавоварок, ручних блендерів, масляних обігрівачів, портативних кондиціонерів. Завдяки своїй надійності, міцності, елегантному дизайну продукція високо цінується споживачами різних країн і культур світу. Постійне інвестування в науково-технічні дослідження призвело до отримання ряду технічних патентів і престижних міжнародних нагород за дизайн. Компанія досягла успіхів завдяки масштабній промисловій експертизі, прагненню постійного удосконалення, високій якості продукції, постійним інноваціям і шануванню національних традицій. Всі ці відмінні риси й переваги формують поняття “De’Longhi Group” на світовому ринку і дозволяють створювати продукцію, з якою домашній побут стає кращим.

Цікаве на стенді DELONGHI GROUP

Кожного року компанія «ДЕЛОНГІ Україна» представляє іноваційні продукти своїх брендів, завдяки яким ви одержуєте справжнє задоволення від приготування, відкриваєте світ справжньої ітільйскої кави, а також з легкістью доглядаєте за речами. Відкривайте світ можливостей разом з De’Longhi, Kenwood, Braun. 

Цього року на стенді компанії будуть представлені кухонна машина TITANIUM від Kenwood, яка з легкістю впорається на вашій кухні з усією нудною й важкою роботою. Також компанія представляє кавову машину PRIMADONNA ELITE EXPERIENCE, завдяки унікальним функціям, може приготувати не тільки смачну італійську каву, а навіть шоколад, холодні напої на основі еспресо. Від Braun очікуйте іноваційні прасувальні системи, які бережно та з турботою піклуються про ваш одяг.

Новинки на стенді DELONGHI GROUP

De’Longhi
Автоматична кавова машина De'Longhi забезпечує бездоганність смаку при швидкості і легкості 
використання, щоб Ви могли насолоджуватися чудовим італійським еспресо в домашніх умовах. 

Усі Ваші улюблені напої, чи то істинний рістретто, чи то смачний капучино, будуть подані відповідно до найвищих стандартів, немовби їх приготував професійний бариста – і все це завдяки унікальним технологіям від світового лідера серед кавових машин для приготування еспресо.

Kenwood
Кухонні машини KENWOOD є унікальними. Конструкція кожної з них пристосована до величезної кількості різноманітних насадок, і вона досі не має аналогів у світі. Виконані у класичному стилі, що є завжди модним, кухонні машини KENWOOD прикрасять будь-яку кухню. Недаремно їх обирають і найкращі кухарі світу, і кулінари-початківці.

Одною з новітніх розробок KENWOOD є  кухонна машина TITANIUM котра поєднала 70-річний досвід компанії та найсучасніші досягнення у розробці техніки для приготування їжі. Кожен елемент, механізм, насадка були розроблені найкращими інженерами та дизайнерами з основною метою – полегшити приготування і надихати користувачів на створення власних страв.
Кухонна машина TITANIUM неодмінно допоможе вам приємно здивувати всіх вишуканими стравами – від закусок до десертів. Експериментуйте і насолоджуйтесь моментами щастя бути разом!

Braun
Бажаєте, щоб ваш одяг завжди виглядав привабливо, чи просто хочете швидко попрасувати речі?
Продукція Braun – це правильний вибір у будь-якому випадку. Адже саме прасувальні системи Braun забезпечують бездоганний вигляд моделей на головному модному подіумі країни вже декілька років поспіль! 

Передова технологія “iCare” автоматично встановлює ідеальну температуру для кожного типу тканин, щоб не пошкодити її. Праска без зусиль сягає навіть важкодоступних місць та може вільно рухатися і у зворотному напрямку, бо має першу в світі підошву 3D BackGlide із заокругленою та трохи піднятою догори широкою частиною. Саме тому користуючись прасувальною системою Braun, Ви виглядатимете бездоганно і в шовковій блузі, і в мереживній сукні, й у вишиванці з льону. 

Ця прасувальна система є професіоналом з догляду за речами, вона заощаджує час та сили,  на 100% відповідає потребам сучасного динамічного життя і робить Вас неперевершеною!
Встигайте за модою, користуйтесь Braun!

Та багато інших цікавих новинок!