МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Digitus на CEE2017

www.assmann.com/en/

ASSMANN Electronic GmbH здійснює діяльність в області комп'ютерних аксесуарів і мережевих периферійних пристроїв для індивідуальних потреб клієнтів. Їх бренди ASSMANN і DIGITUS® Professional високо цінуються дистриб'юторами, роздрібними торговцями, системними інтеграторами та OEM-виробниками. Вони являють собою частину професійну частину бізнесу.

У споживчому бізнесі, ASSMANN добре відомий своїм брендом DIGITUS® для технічно орієнтованих ІТ-аксесуарів. З липня 2012 року споживчий бренд Ednet розширює спектр мультимедійних продуктів і комп'ютерних аксесуарів.

Цікаве на стенді Digitus

На стенді компанії ASSMANN будуть представлені зразки обладняння для побудови структурованих кабельних мереж, систем відеонагляду та різноманітні комп'ютерні та мультимедійні аксесуари. Велика частина представленого обладнання – це зразкі компонетів мідних СКМ, дуже популярних на ринку продуктів за оптимальним співвідношенням ціна/якість – кабель, патч-корди, патч-панелі, тощо. Особливу увагу рекомендуємо звернути на зразки обладнання для оптичних СКМ, популярність яких стрімко росте в останній час. ВО продукти Digitus являють собою оптимальне поєднання високотехнологічних рішень та конкурентної ціни. Також цікаво буде ознайомитися зі зразками професійних IP камер та відеорекордерів для побудови сучасних систем відеонагляду. На стенді додатково можна отримати кваліфіковану консультацію з коректного вибору обладнання для рішення конкретної задачі.

Новинки на стенді Digitus

«Мережевий кабель DIGITUS CAT 5e F-UTP, 305m, AWG 24/1, outdoor» «DK-1521-V-305-OD» – мережевий кабель DIGITUS, стійкий до впливу зовнішнього середовища. Стане в нагоді для підключення зовнішніх IP камер відеоспостереження, в т.ч. з живленням по PoE.

«IP камера DIGITUS Full HD WDR Outdoor PoE IP 66» «DN-16084-1» - IP відеокамера DIGITUS що використовує сенсор SONY. Призначена для висококонтрастних умов освітлення, де необхідна якісна ідентифікація, наприклад, аеропорти, паспортні елементи та казино, і тому ідеально підходить для інтелектуальних додатків для аналізу відео.

«8-канальний Full HD відеорекордер DIGITUS» «DN-16112» - призначений для відображення та запису 4/8/16 канальних Full HD камер з мережі. Система може бути підключена до локального монітора HDMI для відтворення відео потоку приєднаних камер та налаштування системи. Мережевий відеореєстратор пропонує 2 слота для підключення HDD до 4 Тб на кожний слот для локального зберігання.

Та багато інших цікавих новинок!