МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Dream Machines на CEE2017

www.dreammachines.com.ua

Dream Machines спеціалізуються в забезпеченні геймерів найліпшими рішеннями доступними на світовому ринку. Ігрові ноутбуки, мишки та підкладки Dream Machines поєднають в собі досконалу якість виконання, провідні технології й надпотужні компоненти. Фірма, коріння якої сягають закінчення 2014 року, штурмом взяла Польщу, а декілька місяців пізніше й закордонні ринки, здобуваючи серця фанів у всьому світі. Dream Machines отримали більш ніж 50 нагород за найкращу якість, ціну, сервіс і багато інших позицій. Провідні журнали й технологічні портали рекомендують продукти Dream Machines у своїх рецензіях та рейтингах.

Цікаве на стенді Dream Machines

Надпотужні ноутбуки з серії Х

Ноутбуки серії G для справжніх гравців

Мишки DM1 Pro та DM1 Pro S

Два брати для комфортного геймінгу DM PAD L і XL

Новинки на стенді Dream Machines

Серія Х

Ноутбуки X серії Dream Machines розроблені професійними гравцями для справжніх ентузіастів. Наднові рішення, найпотужніші процесори та відеокарти, а також довершена якість компонентів гарантує захопливу подорож у світ геймінгу. Неперевершена серія відкриває світ, що захоплює, а також дає максимум можливостей для кожного гравця.

Серія G

Серія G це найбільш масштабна серія Dream Machines. Ноутбуки цієї серії підійдуть як і любителям так і справжнім ентузіастам. Серія G характеризується багатим вибором відеокарт, процесорів, вмістом рам, об'ємом жорсткого диска та SSD, отже кожен зможе підібрати найкращі рішення для заспокоєння своїх потреб.

Мишки DM1 Pro DM1 Pro S

DM1 Pro - ця мишка базується на одному з найкращих оптичних сенсорів PIXART3310, який гарантує досконалу точність і швидкість реакції. Мишка була обладнана DPI 5000, а також швидкістю реакції на рівні 4.0 М/s! DM1 Pro має світового класу клікери від OMRON, які гарантують до 20 МЛН натисків, то майже в 20 разів більше ніж у стандартної ігрової миші! Універсальний вигляд дозволяє використовувати весь потенціал однаково лівою як і правою рукою. DM1 Pro пристосована до кожного з найпопулярніших хватів: claw, palm, fingertip.

 

Та багато інших цікавих новинок!