МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Eaton на CEE2017

www.eaton.ua/ups

Електротехнічний сектор компанії Eaton є світовим лідером у галузях розподілу електроенергії та захисту мереж, захисного резервного електроживлення, контролю й автоматизації, освітлення та безпеки, конструктивних рішень і електровстановлювального обладнання, рішень, що використовуються в суворих умовах навколишнього середовища та небезпечних зонах, а також інженерних послуг. Компанія Eaton виконує розробку глобальних рішень для найбільш значних проблем сьогодення в галузі управління енергопостачанням.

Цікаве на стенді Eaton

На нашому стенді можна ознайомитися з комплексним рішенням для захисту та розподілення електроживлення, а також для надійного зберігання та розміщення ІТ-обладнання.

Новинки на стенді Eaton

ІТ-стійки серії RE
Стійки серії RE від Eaton розширюють наші можливості із забезпечення комплексного рішення для сучасних систем конвергентної інфраструктури. Базуючись на сильних сторонах широкої лінійки продуктів для управління та розподілення електроенергії, серія RE телекомунікаційних стійок забезпечує прості для вибору опції для задоволення потреб широко розповсюджених застосувань.

ДБЖ Eaton 9PX (1000–3000 Вт)
ДБЖ Eaton 9PX забезпечує енергоефективний захист електроживлення для малих і середніх ЦОД, ІТ-кімнат та мережевого обладнання. Забезпечуючи захист у режимі подвійного перетворення, Eaton 9PX — це перше ДБЖ у своєму класі, яке має коефіцієнт потужності, що дорівнює одиниці (ВА = Вт).

Та багато інших цікавих новинок!