МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Electrolux на CEE2017

Electrolux

www.electrolux.ua

Компанія Electrolux веде свою справу з 1919 року. Штаб-квартира розташована в Стокгольмі, Швеція. Завдяки нашим брендам, включаючи Electrolux, AEG, Zanussi та ін. ми продаємо понад 60 мільйонів побутових та професійних продуктів на більш ніж 150 ринках щороку. 

В Електролюкс ми прагнемо зробити життя кращим. Це відображається в усьому, що ми робимо і робили впродовж століття. У кожній ідеї, кожному продукті і взаємодії. У насолоді найкращими смаками, що стають доступними усім, у новому підході до догляду за тканинами, щоб одяг виглядав краще і служив довше, у намаганні зробити кожен день кращим.

Цікаве на стенді Electrolux

Електролюкс представляє увазі технології для поліпшення якості повсякденного життя, такі як пара для приготування їжі, найбезпечніший вид приготування за допомогою індукції, та пара для найделікатнішого догляду за вашою білизною, абсолютну свободу рухів з бездротовими пилососами Electrolux і заспокійливо тихе прибирання в гармонії з пилососами UltraSilencer™ ZEN!

Новинки на стенді Electrolux

Чудовий смак — це легко з духовою шафою Combi Steam Deluxe EOB8757ZOZ
Найкращі духові шафи дозволяють без зусиль готувати смачні страви. Наші парові духові шафи — це звичайні духові шафи з можливістю додавання пари. Пара працює в гармонії з традиційним нагріванням для розкриття смаку та текстури. Таким чином, ви можете продовжувати готувати всі ваші улюблені рецепти, але м'ясо буде ніжнішим, а хліб підніметься вище. З парою дуже просто створювати чудові страви раз за разом. 

EOB8757ZOZ  має своє налаштування пари для кожної страви. Функція «Густа пара» дбайливо готує такі інгредієнти, як риба, зберігаючи всі поживні речовини, вітаміни та колір. Треба розігріти залишки їжі? Завдяки функції «Половинна пара» вони смакуватимуть, наче щойно приготована страва. А за допомогою четвертинної пари можна готувати ніжне смажене м'ясо з хрусткою шкіркою.

Швидший шлях до смакоти з Індукційною поверхнею EHI96740FZ
Готування з індукцією допомагає створювати смачніші страви за менший час. Ця варильна панель нагрівається швидше, ніж будь-які інші, а точне регулювання температури дозволяє миттєво перейти від обсмажування до повільного кипіння. Це швидший, безпечніший і смачніший спосіб готування.

EHI96740FZ пристосовується до вашого посуду, забезпечуючи його швидке і рівномірне нагрівання. Якщо на варильній панелі немає посуду, то зони готування не нагріваються. Крім того, поверхня, що не використовується, залишається холодною, завдяки чому індукційна панель є ще й безпечною. Нічого не пригорає, а гладенька, плоска поверхня означає, що бруду ніде ховатися. Отже, ви можете витрачати менше часу на прибирання та більше часу, насолоджуючись стравами.

Надайте одягу свіжості за допомогою пари та сушильного барабану EDH3897SDE
Позбудьтеся необхідності хімчистки та вдихніть нове життя у ваш улюблений одяг з системою SteamSystem сушильного барабану EDH3897SDE. Вона усуває складки і поглинає запахи всього за 15 хвилин, і ваш одяг виглядатиме та відчуватиметься, як новий. Ця система ідеально підходить, коли вам потрібно виглядати якнайкраще за короткий час.

Акумуляторний пилосос 2 в 1 Electrolux Ergorapido EER7GREEN
Незамінний помічник для миттєвого прибирання з оновленим літієвим аккумулятором 18V працює до 35  хв без підзарядки. Цього достатньо для того, щоб за допомогою потужної турбо-щітки пропилососити килим, або плитку на кухні, або за допомогою зйомного ручного блоку прибрати крихти зі столу чи порохи з полиці. Завдяки унікальній запатентованій технології BrushrollClean™ прибирати ще простіше та гігієнічніше – вам достатньо просто натиснути ногою на кнопку, і мініатюрне лезо зріже усі нитки або волосся, що намотано на щітку. Цей пилосос дуже маневрений, має підсвітку на щітці для найбільш затемнених куточків будинку, а також у нього є функція самостійного вертикального паркування, щоб ви могли припинити прибирання і залишити його стояти у будь-який зручний час.

Акумуляторний пилосос 2 в 1 Electrolux Ergorapido EER77MBM
Незамінний помічник для миттєвого прибирання з оновленим літієвим HD аккумулятором 18V працює до 45 (!)  хв без підзарядки. Цього більш ніж достатньо для того, щоб за допомогою потужної турбо-щітки пропилососити килим, або плитку на кухні, або за допомогою зйомного ручного блоку прибрати крихти зі столу чи порох из полиці. Завдяки унікальній запатентованій технології BrushrollClean™ прибирати ще простіше та гігієнічніше – вам достатньо просто натиснути ногою на кнопку, і мініатюрне лезо зріже усі нитки або волосся, що намотано на щітку. Цей пилосос дуже маневрений, має підсвітку на щітці для найбільш затемнених куточків будинку, а також у нього є функція самостійного вертикального паркування, щоб ви могли залишити його у будь-який час.

Акумуляторний пилосос Electrolux Ultrapower EUP84DB
Унікальний безпровідний пилосос Ultrapower дасть вам змогу оцінити, що таке повноцінна потужність без шнура. Оснащений високоефективним літієвим акумулятором 32.4 V, цей пилосос працює до 80(!) хв. без підзарядки. Завдяки унікальній запатентованій технології BrushrollClean™ прибирати ще простіше та гігієнічніше – вам достатньо просто натиснути ногою на кнопку, і мініатюрне лезо зріже усі нитки або волосся, що намотано на щітку. Цей пилосос дуже маневрений, має підсвітку на щітці для найбільш затемнених куточків будинку, а також у нього є функція самостійного вертикального паркування, щоб ви могли залишити його у будь-який час.

Та багато інших цікавих новинок!