МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Epson на CEE2017

Epson

www.epson.ua 

Компанія Epson – світовий лідер в галузі створення інноваційних продуктів для отримання зображень. Наша місія – робити життя користувачів у всьому світі яскравішим та більш насиченим, пропонуючи їм компактні, надійні, дружні по відношенню до навколишнього середовища технології, які реалізовані у найрізноманітніших пристроях. Сьогодні Epson - №1 на ринку струменевого друкуючого та проекційного обладнання України (в грошовому вираженні за інформацією за 2 кв. 2017 року незалежних аналітичних агенцій IDC Research, Future SourceConsulting, Info Source Ukraine).

Цікаве на стенді Epson

Компанія Epson представить новітні принтери та багатофункціональні пристрої для швидкісного документообігу, лазерні та інсталяційні проектори та окуляри доповненої реальності. Запрошуємо до консультації та демонстрації!

Новинки на стенді Epson

Epson WorkForce Enterprise WF-C20590 — кольоровий офісний БФП формату А3+ зі швидкістю друку до 100 стор./хв. Це оптимальне рішення з низьким енергоспоживанням коштує не більше лазерного копіювального апарату формату А3. У БФП Epson WorkForce Enterprise WF-C використовуються передові розробки компанії Epson: друкуюча голівка з автоматичною перевіркою стану сопел і компенсацією забитих сопел для запобігання утворенню смуг під час друку. Лінійну друкуючу голівку для струменевого друку, що забезпечує високу швидкість і високу якість, було розроблено на основі технології Epson, яку компанія вперше використала у промисловому обладнанні. Неймовірний рівень деталізації зображення не лише покращує якість друку, а й забезпечує швидкість та надійність пристрою за великих об’ємів друку.

Epson EB-L1405U – професійний лазерний 3LCD проектор Epson з яскравістю 8000лм та роздільною здатністю 1920х1200 точок і підтримкою технології 4K Enhancement. Проектор оснащений інноваційною системою автоматичного калібрування та підтримки якості зображення за рахунок вбудованої камери. Гарантія на проектор та джерело світла складає рекордні 5 років або 20 000 годин!

Epson Moverio BT-300 – унікальні прозорі бінокулярні окуляри доповненої реальності від компанії Epson. Відеоокуляри Epson Moverio BT-300 — це кращий спосіб зануритись в світ доповненої реальності. Завдяки використанню нових дисплеїв Si-OLED вони забезпечують прекрасну якість зображення, високу продуктивність та комфорт в іграх, додатках та при перегляді HD відео.

Та багато інших цікавих новинок!