МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Genius на CEE2017

Genius

global.geniusnet.com

Genius - провідний міжнародний бренд комп'ютерної та мобільної периферії, заснований корпорацією KYE Systems у 1983 році. Штаб-квартира знаходиться у місті Тайбей, Тайвань. Має офіційні представництва в США, Німеччині та Китаї. Нараховує понад 5 тис. співробітників по всьому світу. Під маркою Genius корпорація KYE Systems випускає графічні планшети, ігрові маніпулятори, клавіатури, комп'ютерні миші, гарнітури, акустичні системи та веб-камери.

Цікаве на стенді Genius

На стенді компанії Genius вперше в Україні будуть представлені новинки, нещодавно продемонстровані на світовому форумі Computex 2017. Серед них надзвичайне різноманіття комплектів комп’ютерної периферії як для звичайних користувачів (Genius SlimStar 8008), так і для справжніх ігроманів (Genius KMH-200). Також, на чолі з “мобільним театром” Genius MT-20 будуть представлені яскраві портативні акустичні системи Genius SP-906BT, стильна гарнітура для мобільних пристроїв Genius HS-M450 та ігрові навушники с об’ємним звучанням Genius HS-G680. Продовжить ігрову тематику нова клавіатура Genius Scorpion K10 з RGB-підсвічуванням. Крім того, на стенді буде представлений майже весь асортимент продукції Genius, яка своєю якістю та доступністю привертає все більшу кількість поціновувачів бренду.

Новинки на стенді Genius

«Ігровий комплект Genius KMH-200» – дротовий USB комплект, що складається з ігрової клавіатури, гарнітури та миші. Всі пристрої виконані в єдиному стилі та ідеально поєднуються між собою. Клавіатура оснащена низькопрофільними клавішами з безшумним ходом, конструкція яких забезпечує чіткий тактильний відклик. Гарнітура створена на базі повнорозмірних накладних навушників з регульованим верхнім оголів’ям, в яких встановлений широкополосний 40-мм динамік. Миша зручна для використання як правою, так і лівою рукою, а яскраве червоне підсвічування додає ще більшого видовища у грі.

«Портативна акустична система Genius MT-20». Ця портативна акустична система з підтримкою об'ємного звуку на 360 градусів стане у нагоді майже всюди, тому що оснащена спеціальною рукояткою, зручною для перенесення системи або її закріплення. Вона підтримує вибір декількох режимів прослуховування, будь то супровід кіноперегляду або відтворення музики. Зміна режиму відбувається лише натисканням однієї кнопки. Додаткова зручність при використанні MT-20 досягається за рахунок наявності Bluetooth-модуля, AUX-роз'єму 3.5 мм та слоту для карти пам'яті SD.

«Комплект Genius SlimStar 8008» – бездротовий «смарт»-комплект, забезпечує комфортне і безшумне введення інформації та чітку навігацію. Якість преміум-класу в поєднанні зі стильним та сучасним дизайном не залишить нікого  байдужим. А за допомогою додатку SmartGenius можливо налаштувати більшість дій одним натисканням клавіші, що значно підвищує продуктивність.

Та багато інших цікавих новинок!