МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

GIGABYTE Technology Co., LTD на CEE2017

Gigabyte

www.gigabyte.ua

Компанія GIGABYTE була заснована у 1986 році і, з тих пір, займає лідируючі позиції на ринку інноваційних ІТ-технологій. Запорукою успіху компанії є використання новітніх технологій і дотримання суворих стандартів якості. Своєчасно реагуючи на запити ринку, компанія GIGABYTE в даний час пропонує в асортименті материнські та графічні плати, периферійні пристрої для ПК, настільні комп'ютери (включаючи вироби All-In-One), ноутбуки, планшетні комп'ютери, мережеве обладнання, сервери та мобільні телефони. Широкий спектр продукції GIGABYTE повністю відповідає бажанням і потребам кожного користувача і кожної компанії. 

Цікаве на стенді GIGABYTE Technology Co., LTD

Компанія GIGABYTE надасть всім бажаючим можливість не тільки ознайомитись із унікальними новинками, розробленими спеціально для шанувальників комп'ютерних ігор, але й оцінити на практиці потенціал більшості продуктів. Для зручності відвідувачів експозиція GIGABYTE представлена кількома тематичними зонами, кожна з яких, безсумнівно, приверне свою цільову аудиторію.
До уваги відвідувачів пропонується широкий спектр материнських плат для ігрових ПК, графічних 3D-прискорювачів і периферійних пристроїв нового бренду AORUS.
Ігрова зона буде представлена сучасними ПК на базі процесорів Intel® Core ™ 7-покоління, укомплектованих графічними платами, які здатні відтворити весь спектр візуальних ефектів, характерних для сучасних 3D-ігор.
Втамувати інформаційний голод щодо всього, що пов'язано з Virtual Reality, покликана VR-зона. Розбудити в собі автогонщика і пройти тест-драйв на кращих трасах світу відвідувачам експозиції GIGABYTE допоможе симулятор від компанії Feel-VR. Варто зазначити, що потужна ігрова станція, яка обслуговує VR-додаток, виконана на базі флагманської материнської плати GIGABYTE і зібрана в оригінальній шасі.
Компанія GIGABYTE пропонує своїм клієнтам продукти найвищої якості, багато з яких вже стали бестселерами і завоювали заслужене визнання серед шанувальників комп'ютерних ігор в усьому світі. Приходьте на наш стенд і переконайтеся в цьому самі!

Новинки на стенді GIGABYTE Technology Co., LTD

Материнська плата GIGABYTE «X299 AORUS Gaming 7» - цю багатофункціональну модель, якій доступні всі ключові прогресивні технології, вигідно відрізняє солідний запас міцності, що дозволяє експериментувати з різними режимами роботи флагманських ЦП Intel Skylake-X та Kaby Lake-X (процесорний роз'єм LGA2066), а також розширена комплектація. Плата оснащена необхідною кількістю роз'ємів для підключення RGB LED-лінійок, (функціонують під управлінням фірмової функції RGB Fusion), необхідною кількістю графічних портів PCIe x16 і вільних PCIe-ліній для обслуговування M.2-накопичувачів (передбачені радіатори охолодження), ігровою мережевою платформою і передовою аудіопідсистемою. Все це дозволяє рекомендувати виріб GIGABYTE в якості відмінної Hi-End платформи для проектування потужних ПК на базі процесорів Intel.

Відеокарта AORUS GeForce GTX 1060 Xtreme 6G 9Gbps - популярний 3D-прискорювач середньої цінової категорії, який демонструє 9% -приріст продуктивності у порівнянні з еталонною моделлю GTX 1060 6 ГБ. Графічна плата оснащена малошумною системою охолодження, підсвічуванням на кулері, а також відмінно підійде шанувальникам розгону, дозволяючи гнучко і максимально ефективно регулювати і частоти, і напруги. Даний прискорювач повністю готовий до спільної роботи з VR-додатками і відповідними периферійними VR-пристроями.

Миша AORUS M3 - ергономічна ігрова миша з RGB підсвічуванням, надійними перемикачами Omron і програмованими кнопками, зроблена з якісного пластика і внутрішніх компонентів. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу утиліти управління, можна оперативно виконати налаштування більшості параметрів, і вибрати варіант підсвічування. Миша ідеально підійде для шанувальників комп'ютерних ігор, яким необхідні швидкість і точна робота сенсора, швидкий доступ до гарячих клавіш у грі, а також ергономіка і естетичний зовнішній вигляд пристрою.

Та багато інших цікавих новинок!