МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Gigaset на CEE2017

Gigaset

www.gigaset.com 

Gigaset – європейский лідер в галузі  виробництві бездротових телефонів стандарту DECT. Будучи рушійною силою в постійній об’єднаній DECT-індустріі, Gigaset має кращі показники розвитку, ніж ринок в цілому. До портфелю продукції Gigaset належать IP телефони, рішення для побудування мікростільникової мережі на базі IP-DECT,  системи забезпечення для розумного будинку. Нещодавно Gigaset почав виробництво сучасних смартфонів. 

Цікаве на стенді Gigaset

Gigaset запрошує відвідувачів звернути увагу на технології зв’язку, які використовуються при побудові розумних будинків та бізнес-середовища. 
У цьому році Gigaset презентує смартфони – запрошуємо Вас до тестування сучасних пристроїв від європейського бренда!

Новинки на стенді Gigaset

Smartphone Gigaset GS270+ : потужній, ергономічний, ультратонкий, з батареєю 5000 mAh, яка забезпечує дві доби активного використання або декілька тижнів у режимі очикування. Full HD екран 5,2“ з алмазним склом гарантує чіткі зображення з роздільною здатністю 1920 Х 1080 пікселів. Поверхня дісплея виконана з високошвидкісного та надважкого 2,5D скла з закругленими краями. Ви отримаєте надзвичайні фотографії за допомогою основної камери 13 MP та фронтальної 5MP. Датчик відбитків пальців може не лише зручно розблокувати телефон, але і прокручувати браузер, приймати дзвінки, робити знімки та вимикати будильник.
Gigaset GS270+ пропонує найновішу версію операційної системи Android ™ 7.0 Nuga, яка встановлює нові стандарти в роботі та керуванні енергією для тривалого терміну служби акумулятора.

Gigaset Maxwell 10S – ласкаво просимо в майбутнє!
Потужний багатофункціональний бізнес-медіа-телефон з чудовим сенсорним екраном  високої чіткості та високоякісним аудіо та відео зв’язком.
Gigaset Maxwell 10S з функціями високошвидкісної телефонії забезпечує бездоганний доступ до якісних програм  бізнес-комунікацій, таких як електронна пошта, веб-перегляди та відеоконференції, щоб відповідати швидкозмінному характеру сучасної цифрової співпраці.
10,1-дюймовий кольоровий сенсорний HD дисплей простий в роботі з інтуїтивно зрозумілим екранним інтерфейсом.
Стильний дизайн та гнучкі варіанти монтажу Maxwell 10S ідеально підходять для престижних приміщень.

Сигналізація від Гігасет  - захисти свій дім від небажаних відвідувачів!
Пропонуємо сигналізації Gigaset  - які забезпечать надійний моніторинг вашого дому під час вашої відсутності. Датчики зареєструють кожний рух і та надішлють повідомлення на ваш смартфон.
Індивідуальні датчики прості в установці, без гвинтів або свердління.

Та багато інших цікавих новинок!