МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Haier на CEE2017

www.haier.com

HAIER – провідний світовий виробник побутової техніки та електроніки, заснований у 1984 році, який відомий серед споживачів беззаперечною якістю, професійним сервісом та розумними цінами. Місія компанії полягає у створенні інноваційних продуктів, які відповідають актуальним потребам споживачів. HAIER було визнано глобальним брендом побутової техніки №1 у світі (за даними Euromonitor International) вже вісім років поспіль. HAIER володіє декількома відомими у світі брендами у галузі побутової техніки, зокрема General Electric appliances та Fisher&Paykel. HAIER має 10 центрів розробки, 24 індустріальних парків, 108 виробничих центрів, 66 торгівельних компаній по всьому світові.

Цікаве на стенді Haier

На стенді компанії HAIER уперше в Україні будуть представлені актуальні моделі холодильників, у тому числі нові для українського ринку моделі з трьома дверями Також відвідувачі зможуть побачити холодильники типу Сайд-бай-Сайд, холодильники для вина та пральні машини. На стенді можна буде особисто переконатися у якості продукції HAIER та її зручності для користувача, ознайомитися з новішими технологіями у збереженні свіжості продуктів. Серед таких технологій можна відзначити відділення, у яких регулюється не тільки рівень температури,але й рівень вологості, що сприяє тривалому збереженню корисних властивостей продуктів. Також на стенді можна буде дізнатися про антибактеріальну технологію АВТ та комплекс розробок Fresher Tech.

Новинки на стенді Haier

«HAIER HB-14HMAA» – холодильник американського типу, який має три двері, клас енергозбереження А+ та завдяки своїм невеликим габаритам може бути легко встановлений на звичайній кухні.

«HAIER HTM-456DM6» – холодильник типу Side by Side з чотирма дверцятами, що має ширину лише 80 см, а корисний об’єм аж 456 літрів. На відміну від аналогічних моделей, морозильна камера розміщена у нижній частині приладу та має 6 висувних шухляд.

Та багато інших цікавих новинок!