МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Hitachi на CEE2017

Hitachi

www.hitachi.eu/en

Компанія Hitachi була заснована в 1910 році, спеціалізується на виробництві побутової техніки, приладів, інструментів та інформаційно-технологічного обладнання. В Україні Hitachi пропонує широкий вибір холодильників з нижньою та верхньою морозильною камерою, багатодверні та Side by Side. Великий вибір кольорів, дверцята з склом, високі екотехнології, бездоганна якість і це лише декілька переваг легендарного японського бренду.

Цікаве на стенді Hitachi

На стенді компанія Hitachi покаже нову лінійку дводверних холодильників Hitachi (Standart, Glass, Glass Deluxe), з фронтальними панелями, представлені в п'яти колірних варіантах: тут ви знайдете відповідний варіант для кухні будь-якого стилю. Це як раз той випадок, коли холодильник може стати дизайнерським акцентом і прикрасити приміщення. Нова лінійка холодильників має скляні двері і, отже, підійде як в хайтек дизайн, так і в класичний. Скло, його прозорість завжди додає в інтер'єр легкості і простору, а сенсорний дисплей дозволяє вам управляти роботою холодильника без особливих зусиль.

Новинки на стенді Hitachi

Серія R-B410 (Standard) – висота холодильника 1,9 м, інверторний компресор, загальний об’єм 330л, збільшена морозильна камера - 115 л, захист від перепадів напруги від 130 до 300V, фільтр Nano Titanium (антибактеріальний, дезодоруючий ефект), Країна виробництва Таїланд. Лінійка представлена в двох кольорах: нержавіюча сталь, срібло.

Серія R-BG410 (Standard Glass) - двері з скла, висота холодильника 1,9 м, інверторний компресор, загальний об’єм 330л, збільшена морозильна камера - 115 л, захист від перепадів напруги від 130 до 300V, фільтр Nano Titanium (антибактеріальний, дезодоруючий ефект), Країна виробництва Таїланд. Лінійка представлена в трьох кольорах: білий (скло), чорний (скло), срібло (скло).

Серія R-BG410_Х (Glass Deluxe) - двері з скла, подвійний вентилятор охолодження (Dual Fan Cooling), сенсорний дисплей, винна, висувні полки, клас енергоспоживання A++, висота холодильника 1,9 м, інверторний компресор, загальний об’єм 330л, збільшена морозильна камера - 115 л, захист від перепадів напруги від 130 до 300V, фільтр Nano Titanium (антибактеріальний, дезодоруючий ефект), Країна виробництва Таїланд. Лінійка представлена в чотирьох кольорах: чорний (скло), срібло (скло), бежевий (скло), градація сірого (скло).

Та багато інших цікавих новинок!