МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

HONDA на CEE2017

Київський автосалон Honda "Прайд Авто Центр" став третім офіційним дилерським центром бренда в столиці. Офіційне відкриття салону відбулося 21 жовтня 2009 року. У вересні 2014 року відкрився новий дилерський центр 3S за адресою: Столичне шосе 101 Д.

Демонстраційна зона розташовується на 300 кв.м, де покупці можуть ознайомитися з усім модельним рядом автомобілів Honda в Україні, здійснити покупку, поставити питання персоналу щодо технічних характеристик автомобілів, їхнє обслуговування, а також записатися на тест-драйв.

На території дилерського центру розташована сервісна станція на 7 постів, де клієнти можуть придбати необхідні запасні частини для свого автомобіля, а кваліфіковані фахівці нададуть весь спектр послуг гарантійного та післягарантійного обслуговування з використанням оригінальних високоякісних матеріалів і комплектування Honda.

Новинки HONDA

Honda CR-V 2017

П'яте покоління світового бестселера Honda CR-V підкорює жителів усіх континентів.
Новий CR-V вирізняється сміливим і сучасним дизайном, більш просторим, універсальним і високоякісним інтер'єром, а також безліччю нових функцій і технологій для більшої зручності та комфорту. Побудований на абсолютно новій платформі, CR-V гарантує найвищий рівень якості, в тому числі ідеальну шумо- і звукоізоляцію, відточену керованість і їздовий комфорт.
У рух новий Honda CR-V приводить бензиновий 2,4-літровий атмосферний двигун, який працює в тісній взаємодії з безступінчатим варіатором і фірмовим повним приводом.

Honda Civic 2017

Нова Honda Civic навіть не схожа на седан. Десятий Сівік радше нагадує модні тепер 4-дверні купе. Вся річ у стилістиці задніх стійок кузова. Вони, немов по прямій, полого опускаються безпосередньо до крайки багажника.
Передня панель стала більш класичною, але помітно виграла завдяки складнішій і значно цікавішій архітектури. Завдяки широкій вставці перед переднім пасажиром торпедо має більш дорогий вигляд.
Без різних сучасних асистентів руху нова машина дає змогу водієві повністю контролювати ситуацію, впливати на неї, бути головним, а не статистом, але насамперед вона дарує чесні реакції і задоволення від керування.