МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

HP на CEE2017

HP

www.hp.ua

HP Inc – одна з найбільших та найуспішніших IT компаній в світі, відома різномаїттям продуктів призначених для персонального використання вдома та для бізнесу. В переліку найширший модельний ряд ноутбуків, планшетних ПК, персональних комп’ютерів, лазерні та струменеві рішення для домашнього, професійного та бізнес-друку, а також рішення для найвибагливіших професіоналів в сегменті відеомонтажу.

Наша місія - створювати технології, які допомагають зробити життя кращим для всіх і всюди: для кожної людини, кожної організації та будь-якого суспільства у всьому світі. Це мотивує нас, надихає нас на те, щоб робити те, що ми робимо. Винаходити і удосконалити. Створювати функціональні можливості, які вражають уяву. Ми завжди прагнемо вперед.

Новинки на стенді HP

HP PageWide Pro 777z – неймовірна продуктивність, неперевершена якість, захищеність та економічність кольорового друку продуктів Page White. Зараз і у форматі А3.

HP OMEN X 
Цей революційний ноутбук, створений спеціально для комп’ютерних ігор. Йому просто немає рівних. Божевільна міць і інноваційна система охолодження легко впораються навіть з іграми класу AAA, навіть при максимальних налаштуваннях. Висока продуктивність для розваг, ігор і роботи в багатозадачному режимі.

Рюкзак HP Omen Gaming Backpack 17.3"
Рюкзак HP 17.3 Omen Gaming Backpack призначений для переносу та захисту ноутбуків із діагональним екраном до 17,3 дюйма. Додатково, рюкзак обладнано карманами для зберігання супутніх аксесуарів та спеціальним кріпленням для навушників. Рюкзак виготовлений з поліестера чорного кольору. Цей матеріал відрізняється високою міцністю і демонструє відмінну стійкість до стирання. Його габарити складають 38 х 50 х 6 см. Для комфортного носіння дана модель оснащена ручкою та м'якими причековими ремнями з можливістю регулювання їх довжини.

Та багато інших цікавих новинок!