МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

HTC на CEE2017

www.htc.com/ua/

HTC Corporation — тайванський виробник смартфонів, планшетів та пристроїв VIVE, які на поточний момент є найбільш просунутою системою в області віртуальної реальності.

Цікаве на стенді HTC

На стенді компанії HTC будуть представлені демо-зони VIVE, для забезпечення максимального занурення в продукт, а також, для демонстрації можливих варіантів використання системи, як в приватному порядку, так і В2B. Також, на стенді буде представлена флагманська лінійка смартфонів сезону 2017 – HTC U11 - флагман, HTC U Ultra, HTC U Play.

Новинки на стенді HTC

Новий флагман HTC U11 втілює кращі досягнення HTC і цілий ряд інноваційних рішень, продуманих для ефективних результатів при щоденних випробуваннях на витривалість. Оцініть дивовижну симетрію і «переливання» скляного корпусу з пило-та вологозахистом стандарту IP67. У вашому розпорядженні - технологія Edge Sense, яка переосмислює звичне управління смартфоном, краща камера за версією DxOMarks, професійна аудіосистема і потужний процесор Snapdragon.

HTC U Ultra - Новий смартфон з яскравим і неймовірно чітким 5.7-дюймовим дисплеєм створений для тих, хто хоче отримувати максимум вражень і можливостей. Пристрій з дизайном що «переливається» стане вашим відображенням у всьому. Потужний процесор Snapdragon 821 гарантує швидку і плавну роботу додатків і сучасних ігор на максимальних налаштуваннях. Апарат працює під управлінням Android 7.0 з фірмовою оболонкою HTC Sense, яка виводить стандартні можливості на новий рівень.

Межі, що відокремлюють віртуальний світ і реальність, стають умовними, і все завдяки вбудованій в шолом HTC VIVE фронтальної камері. Насолоджуйтесь графікою неймовірного якості (дозвіл - 2160 x 1200) і безкомпромісним відтворенням контенту (частота оновлення кадрів - 90 Гц). У вас є можливість оцінити приголомшливу чіткість картинки незалежно від того, динамічне це або статичне зображення. Загляньте за межі того, що бачите, - кут огляду становить 110°. 32 сенсора, вбудовані в шолом, гарантують максимальну точність відстеження руху 360°.

Та багато інших цікавих новинок!