МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

HyperX Technology на CEE2017

www.hyperxgaming.com

HyperX – американський бренд інноваційних товарів для професійного геймінгу та кіберспорту. Зокрема, HyperX спеціалізується на створенні високошвидкісних накопичувачів SSD, надпродуктивної пам'яті DDR3 та DDR4, а також високоякісних геймерських гарнітур, клавіатур та аксесуарів, що офіційно використовують гравці більш ніж 20 професійних команд по всьому світу.

Цікаве на стенді HyperX

Безліч гаджетів у відкритому доступі, геймерські розваги, сувеніри та можливість отримати флаєр зі спецціною на придбання новинок - це лише короткий перелік подій, що чекають на відвідувачів брендової зони HyperХ на СЕЕ 2017.

Шанувальники кіберспорту зможуть власноруч протестувати переваги клавіатури HyperX Alloy Elite, створеної спеціально для гравців FPS та MOBA, відчути кришталево чистий динамічний звук гарнітури із двокамерною архітектурою HyperX Cloud Alpha та переконатись в зручності компактної клавіатури HyperX Alloy FPS Pro, а також скласти уявлення про іншу продукцію бренда.

Новинки бренду HyperX

«HyperX Cloud Alpha» - ігрова гарнітура нового покоління, що стала першою в індустрії гарнітурою за ціною трохи більше $100, оснащеною динаміками із двокамерною архітектурою. Завдяки відділенню басів від середніх та високих частот, гарнітура забезпечує кришталево чисте динамічне звучання та дозволяє точно визначати положення супротивника, швидкість та характер його переміщень, забезпечуючи додаткову перевагу в поєдинку.

«HyperX Alloy Elite» - наднадійна механічна клавіатура, розроблена спеціально для професійних гравців в жанрах MOBA та FPS. Задля забезпечення максимальної ефективності та комфорту гри, клавіатуру оснащено металевою рамою, «безсмертними» клавішами на перемикачах Cherry MX, повноцінним AntiGhosting, змінними ковпачками гарячих клавіш та покращеною ергономікою із клавішами керування мультимедіа на фронтальній панелі, а також вражаючим червоним підсвітленням і вставкою із 18-ма світлодіодами, що підкреслюють статус власника клавіатури.

«HyperX Alloy FPS Pro» - компактна механічна TKL-клавіатура для гри в шутери від першої особи (FPS). Зберігаючи стандартний розмір, функціонал та розташування клавіш основного блока, Alloy FPS Pro відповідає найсуворішим вимогам до професійних турнірних шутер-клавіатур, але має значно менші, у порівнянні із звичайними клавіатурами, розміри,  які дозволяють звільнити додатковий простір для активних рухів мишею.

Та багато інших цікавих новинок!