МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

KAISER на CEE2017

Kaiser

www.kaiser.ua

KAISER – німецька техніка, яка робить життя легшим і приємнішим завдяки інноваційним технологіям і привабливому дизайну. У категорії домашньої побутової техніки KAISER пропонує як автономні, так і вбудовані прилади найвищої якості, будь то приготування страв, охолодження продуктів, прання або миття посуду.

KAISER фокусується на виробництві як газових, так і електричних приладів, включаючи газові та електричні духові шафи та плити, індукційні і керамічні поверхні, газові поверхні, витяжки, мікрохвильові печі, посудомийні машини і холодильники. Якість продукції задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів!

Цікаве на стенді KAISER

KAISER щороку дивує своїх покупців в випуском нових ліній естетично інноваційних моделей. На стенді компанії KAISER уперше в Україні будуть представлені новинки, нещодавно продемонстровані на світовому форумі IFA 2017. Нова продуктова лінійка побутових пристроїв, моделі яких можна буде побачити вживу, включає в себе повністю оновлене сімейство La Perle, із сенсорним TFT дисплеєм, а також розширений модельний ряд техніки в ретро дизайні Empire.

Новинки на стенді KAISER

«KAISER EH 6311» – електрична багатофункціональна (23 програми) духова шафа, неймовірно привабливий та потужний флагман лінійки La Perle. Духовка має сенсорний кольоровий TFT-дисплей, функцію приготування паром, термощуп для визначення температури всередині страви. Захист дітей від опіку(холодний фронт – 4 скла дверцят духовки) та від випадкового включення духовки. Духовка має камеру збільшеного об’єму( 83 л) та піролізну систему очистки.

«KAISER AT 9317»  – кухонна витяжка з інтелектуальним електронним програматором та повністю сенсорним управлінням. На даний момент вона є найпотужнішою (1200 м³ / год) серед всіх витяжок від KAISER, з низьким рівнем шуму. Дизайн ідеально підходить до оновленого сімейства La Perle, та будь яких інших пристроїв в стилі Hi-Tech.

«KAISER HGE 93555 Em Turbo» – багатофункціональна газо-електрична плита шириною 90см в ретро-дизайні, поповнення улюбленої всіма лінійки Empire. Об’єм камери духовки є найбільшим серед моделей KAISER – цілих 115 л. Поверхня плити має 5 конфорок включаючи турбо-конфорку. Модель представлена в трьох кольорах: слонова кістка, бордовий і антрацит. На поверхню можливо встановити спеціальну чавунну плитку для приготування страв на грилі.

Та багато інших цікавих новинок!