МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

KYOCERA на CEE2017

www.kyocera-ua.com

Японська корпорація KYOCERA Document Solutions – провідний світовий постачальник рішень у галузі офісного документообігу. Продукти KYOCERA пропонують готові та повні рішення для будь-яких завдань друку, копіювання, сканування або передачі факсом, одночасно забезпечуючи високу надійність, мінімум шкідливого впливу на довкілля, а також значне зниження загальної вартості придбання.

Цікаве на стенді KYOCERA

Компанія «Офіс Систем ЛТД» – офіційний дистриб'ютор Kyocera в Україні представить на виставці серію повнокольорових лазерних БФП і принтерів формату А4. Компактні БФП та принтери початкового рівня призначені для користувачів і невеликих робочих груп. Завдяки інноваційним технологіям створення тонерів і використання економічних довговічних компонентів, пристрої оновленої лінійки мають високу якість повноколірного друку з низькою вартістю одного відбитка.

Нова серія апаратів створена з використанням довговічних компонентів на основі безкартриджної технології та концепції «тільки тонер», що позначається на зменшенні загальних витрат на друк.

Новинки на стенді KYOCERA 

БФП ECOSYS M5521cdw

Професійний БФП відповідає найвищим вимогам сучасного офісу. Функції сканування, копіювання, відправлення факсимільних повідомлень і мобільного друку забезпечують гнучкий і оптимальний документообіг у компанії. Підтримка мобільного друку для пристроїв на платформах Android і Apple iOS – це запорука технологічності Вашого офісу і його відповідності вимогам сучасних стандартів. Завдяки додатку MyPanel Ви отримуєте зручний і простий доступ до управління БФП зі смартфона. Якщо Ви шукали компактний, сучасний багатофункціональний пристрій, який чудово впишеться в бізнес-процеси, то він до Ваших послуг.

БФП ECOSYS M6035cidn

Ці нові кольорові пристрої формату А4 створені спеціально для невеликих і середніх робочих груп. Пристрої поєднують надійність і високу швидкість кольорового і чорно-білого друку. Зручні сенсорні панелі керування – це запорука практично миттєвого прямого доступу до численних функцій пристроїв. Спеціальні програмні кнопки і гібридна платформа для комплексних рішень (HyPAS) від компанії KYOCERA здатні оптимізувати документообіг Вашої компанії.

Принтер ECOSYS P5021cdw

Новий кольоровий економічний пристрій серії ECOSYS початкового рівня вирізняється компактним дизайном, широким набором функцій і професійною якістю друку з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм. Для безперебійної роботи пристрій оснащений дуплексом для двостороннього друку і функціоналом прямого друку (через Wi-Fi або USB-хост). Надійний принтер – відмінне рішення для невеликих офісів або для дому.

Та багато інших цікавих новинок!