МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Lamart by Piere Lamart на CEE2017

Lamart

www.lamartpots.ru

Марка «Lamart by Piere Lamart» - це широкий асортимент доступного сучасного посуду та  кухонного приладдя  для приємного приготування їжі, котрі внесуть легкість, витонченість та вишуканість  у  вашу кухню завдяки якості виробництва та сучасному дизайну, уособлюючому ідеологію французького шеф-кухаря П’єра Ламара (Piere Lamart) зі слоганом  «готувати з легкістю». 
Серія кухонного посуду «Lamart by Piere Lamart» об’єднує в собі майстерність, професіоналізм та нетривіальний підхід до приготування страв цього незвичайного шеф-кухаря.

Цікаве на стенді Lamart

На стенді марки «Lamart by Piere Lamart» буде представлено весь асортимент продукції:
- Сковороди з різними варіантами сучасного та екологічного покриття
- Посуд з чавуну з емальованим покриттям
- Набори посуду
- Чайники, термоси, спортивні фляги
- Посуд для сервірування та кухонні аксесуари
 
Радимо Вам звернути особливу увагу на серію посуду з мармуровим покриттям STONE, сучасний вигляд котрого налаштує Вас на добрий настрій та зручність під час приготування. 
 
Посуд з чавуну вигідно відрізняється від традиційного «чорного чавуну» якісним ємальованим покриттям  кольору «беж» , який надає каструлям і густяницям привабливого вигляду та гарно виглядає на самій сучасній кухні, і, водночас, зберігає якості та традиції улюблений сімейних страв, як у дитинстві, коли готувала мама. 
 
Серія термосів та спортивних фляг – для молодих, сучасних, упевнених у собі людей!
        Зауважте, що весь посуд Lamart сумісний з сучасними індукційними поверхнями та плитами, він практичний і виготовлений з єкологічно-чистих матеріалів без шкідливих домішок.

Новинки на стенді Lamart

Каструлі з чавуну - LT 1060-1062 з елегантним емальованим покриттям

Сковороди з чавуну - LT 1063-1070 з елегантним емальованим покриттям

Набор посуду мармурової серії Stone - LT 1095  - новинка

Та багато інших цікавих новинок!