МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Legrand на CEE2017

Legrand

www.legrand.ua

Продукція Legrand застосовується і в житлових приміщеннях, так і в будівлях адміністративного сектора, і на промислових об'єктах. Концентрація на одному бізнесі – електротехніка – дозволили Legrand зайняти провідні позиції в багатьох країнах світу у відповідній галузі. Лідерство Legrand на ринку обумовлено високою культурою виробництва, а також великими інвестиціями в дослідження і розробки нових технологій і матеріалів. Legrand – це 19% світового ринку інсталяційного електрообладнання і 15% ринку кабель-каналів. 

Цікаве на стенді Legrand

На стенді компанії Legrand буде представлена нова радіосистема MyHome Play у дизайні електрофурнітури серій Bticino Axolute, Livinglight, Legrand Celiane, Valena Life/Allure дає можливість створювати сучасні системи керування електричним обладнанням без проведення додаткового дротового зв’язку між керуючими та  виконавчими пристроями. Завдяки бездротовому зв’язку і автономному живленню від батарейок, приладдя легко інтегрується у інфраструктуру вже існуючої, традиційної електричної мережі і не потребує прокладання кабелів.

Новинки на стенді Legrand

1. Застосування радіотехнології ZigBee® для зв’язку між пристроями надає можливість використання системи MY HOME на достатньо широкому просторі обслуговування, навіть у приміщеннях з численними перегородками та іншими перепонами. Окремо просимо звернути увагу на автоматизацію керування освітленням та різноманітними приводами.
2. Також радіотехнологія ZigBee®  дозволяє застосовувати технічну сигналізацію. Окремо просимо звернути увагу на захист від непередбачуваних витрат: у разі витоку газу або протікання водопроводу вона проінформує Вас дистанційно та автоматично перекриє джерело постачання пошкодженої комунікації.

Та багато інших цікавих новинок!