МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Lenovo на CEE2017

Lenovo

www.lenovo.ua​

Компанія Lenovo - лідер в розробці і виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo - це стартовий майданчик багатьох відкриттів для кожного.
Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) - технологічна компанія з капіталізацією 43 млрд. доларів США, що входить в список найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає в усьому світі надійні, високоякісні, безпечні продукти і послуги, серед яких ПК (включаючи ігрову лінійку Legion і знамениті бренди Think і Yoga), робочі станції, сервери, системи зберігання даних, системи SmartTV, а також родину мобільних продуктів, включаючи смартфони, в тому числі бренд Motorola, планшети і додатки.

Цікаве на стенді Lenovo

На стенді компанії Lenovo будуть представлені всі лінійки, включаючи яскраві IdeaPad, ігрову лінійку Legion і знамениті бренди Think і Yoga, а також планшети та сервери. Найширша лінійка ноутбуків IdeaPad відрізняється не тільки різноманітністю конфігурацій, а й цікавими кольоровими рішеннями корпусу. Стильні «робочі конячки» IdeaPad 320 представлені в сучасній палітрі пастельних тонів - соковитий фіолетовий, кораловий червоний і синій денім, а також завжди актуальні білий, матовий чорний і платиновий сріблястий. ThinkPad кілька разів був визнаний найнадійнішим ноутбуком у світі, а можливо і в космосі, адже саме ноутбуки ThinkPad із 1993 року працюють на Міжнародній космічній станції NASA!  Lenovo Thinkpad настільки надійні, що сертифіковані тестами військового стандарту США Mil-SPEC 810G і ці захисні засоби гарантують вже 25 років користувачу головне - продуктивність і зручність роботи в будь-яких умовах.

Новинки на стенді Lenovo

«ThinkPad X1 Carbon» – захищений ультрамобільний ThinkPad X1 Carbon є яскравим представником флагманської серії ThinkPad X1 і пропонує найбільш ефективне та зручне використання ноутбука для роботи, враховуючи трансформацію сучасного робочого місця. Із вагою трохи більше кілограма, це не лише найлегший ноутбук у своєму класі, він ще й найменший: 14-дюймовий дисплей умістився в традиційний 13-дюймовий корпус.

«Yoga Book» - вирізняється винятково тонким та легким дизайном, адже його вага складає лише 690 г, а товщина – 4,05 мм, що робить його ідеальним пристроєм для роботи або ігор на ходу. Виготовлений зі сплаву найвищої якості, неповторний шарнірний механізм по типу годинникового браслету привертатиме погляди оточуючих та вражатиме своєю гнучкістю. Завдяки чотирьом різним режимам роботи, пристрій із легкістю адаптується до ваших щоденних потреб.

«Legion Y520» – пристрій оснащений процесором Intel® Core™ 7-го покоління, дискретною відеокартою NVIDIA GTX 1050, опційним гібридним сховищем даних та відтворює аудіо преміум-якості. Клавіатура з опційною підсвіткою дозволяє грати як вдень, так і вночі, а оптимізована система охолодження підтримує вірний температурний режим впродовж всієї гри. Legion - новий бренд ігрових персональних комп'ютерів, ноутбуків, моніторів і аксесуарів, які створені за підтримки світового ігрового співтовариства. Ми розуміємо вашу пристрасть до гри, тому що ми живемо нею самі. Ми прислухалися до потреб гравців на полі бою і розробили наші нові потужні машини, щоб вони були готові до гри, прямо з коробки, в узгодженні з вашими ігровими потребами. Наша мета проста: зробити пристрої геймерами краще для геймерів - від вас і для вас - це Legion від Lenovo!

Та багато інших цікавих новинок!