МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

LG Electronics на CEE2017

LG

www.lg.com

LG Electronics, Inc світовий лідер і новатор у сфері споживчої електроніки, мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії працюють понад 83 000 осіб на 119 підприємствах по всьому світу. У 2016 році обсяг світових продажів компанії LG Electronics склав 47,92 млрд доларів США. LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution та Vehicle Components. LG є одним із провідних світових виробників плоскопанельних телевізорів, смартфонів, кондиціонерів, пральних машин і холодильників.

Для отримання додаткової інформації відвідайте, будь ласка, сайт www.lg.com/ua, або офіційні сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/LGUkraine, www.instagram.com/lgukraine/  http://www.youtube.com/LGUkraine

Цікаве на стенді LG Electronics

На стенді компанії LG Electonics будуть представлені довгоочікувані новинки електроніки та побутової техніки.

Цього року компанія LG доповнила телевізори OLED технологіями Dolby VisionТМ та Dolbу AtmosТМ. Флагманом 2017 на українському ринку стала модель OLED 65G7V, а доповнили модельний  ряд телевізори серії OLED 65Е7V, 65C7V та 55B7V. Також, лінійка Super UHD TV буде представлена моделями 86SJ957V та  65SJ810V зі спеціально інтегрованим шаром Nano CellТМ, завдяки якому підвищилася точність передачі кольору та загальна якість зображення. Телевізори LG 2017 року працюють на оновленій платформі для Smart TV webOS3.5 та оснащені унікальним пультом Magic Remote, що забезпечує легку навігацію, голосовий пошук та звуковий сенсор для підлаштування звучання телевізора до умов приміщення.

Аудіотехніка LG буде представлена аудіосистемою CJ98, OJ98 та саундбаром SJ5B. Потужні аудіосистеми CJ98 (3500Вт) та OJ98 (1800Вт) вразять наявністю світломузики, вокальних та діджейських ефектів, та можливістю мультипідключення Bluetooth. Саундбар SJ5B з бездротовим сабвуфером та системою ASC забезпечить якісне звучання та гармонійно доповнить телевізор.

На побутовому стенді LG вперше буде представлена модель холодильника Side by Side - InstaView Door-in-Door™ GC-Q247CABV із лінійним інверторним компресором, із загальним об’ємом 626 л, інноваційною функцією підсвітки дверцят холодильника Кnock-on, з технологією Smart ThinQ ™ з керуванням через WiFi, з можливістю регулювання температури усередині холодильної та морозильної камери і включенням функції Швидка заморозка, визначення помилки в збої роботі холодильника на відстані.

Неодмінно поцікавтесь  оновленою лінійкою пральних машин LG Titan 2.0. Оновлена лінійка пральних машин LG працює на базі розумних технологій NFC. У машинках представлена додаткова функція Turbo Wash, яка дозволяє скоротити час звичайного циклу прання з 95 до 59 хвилин, а також зменшити час швидкого прання в 2 рази, до 14 хвилин, економія води при кожному циклі прання становить до 40%, а електроенергії ‒ до 15%.

На виставці ви також можете побачити безмішковий пилосос LG серії Kompressor, який має простий та зручний контейнер пилозбірника, головна перевага якого – ефект пресування пилу. У пилозбірнику  знаходиться спеціальна лопатка, яка пресує пил у брекети. За рахунок чого, він вміщує до 4 разів більше пилу ніж звичайний пилозбірник, також при очищенні якого не має пилових хмар.

Зверніть також увагу на мікрохвильову піч Neo Chef та її основні особливості: технологія Smart Inverter з можливістю рівномірного контролю потужності  та прискоренного ефекту приготування їжі до 2 разів, з  вугільним нагрівальний елементом. На магнітрон компанія LG дає 10-річну гарантію.

Серед мобільних пристроїв компанії LG буде представлено довгоочікувані новинки смартфонів, серед яких флагман компанії - LG G6, нова, надзвичайно амбіційна модель Q6, XPower2 з потужним акумулятором та телефони лінійки К-Series (2017). Модель Q6, орієнтована на користувачів, які шукають смартфон з можливостями телефонів преміум-класу, в свою чергу X Power2 та K10 (2017), підійдуть тим, хто цінує стиль, зручність в користуванні та високу автономність роботи.

Серед моніторів LG можна буде побачити актуальні новинки серій UltraWide, UltraHD. Головною новинкою стане модель LG 27UD69 із серії UltraHD, що поєднала в собі вишуканий стиль та технічну досконалість, яка  робить її ідеальним варіантом як для професіоналів так і для геймерів.

Серед B2B рішень компанії LG будуть представлені продукти Digital Signage, а також програмний продукт для керування дисплеями та розподілення контенту.

Новинки на стенді LG Electronics

Телевізор OLED 65G7V – унікальний телевізор на органічних світлодіодах, завтовшки всього 2,57 мм, що працює на оновленій Smart TV платформі webOS3.5 з підтримкою Dolby VisionТМ та Dolbу AtmosТМ.

«Монітор 27UD69» Видатна продуктивність UltraHD забезпечується завдяки спеціально розробленій панелі 4К з матрицею IPS, що забезпечує точну передачу кольорів, широкі кути огляду та роздільну здатність, що перевищує Full HD в чотири рази.

«B2B відеостіна на базі 55” дисплеїв LG 55VH7B» – безшовна відеостіна (1.8 мм) на базі панелей з підвищеною яскравістю та системою Web OS!

Аудіосистема CJ98 – потужна аудіосистема з різнокольоровою підсвіткою, світломузикою, можливісю бездротового з’єднання, діджейськими ефектими та функцією караоке.

«Мікрохвильова піч NeoChef MJ3965BIS» (32л)   із технологією Smart Inverter та технологією вугільного нагрівального елементу , має стійкий поворотний столик та яскраву LED підствітку, компактний розмір та збільшений внутрішній об’єм, має антибактеріальне покриття для легкого очищення Easy Clean (захист на 99,99%), готує іжу на грилі до 93,2%  рівномірніше ,та в 2раза швидше за рахунок рівномірноі зміни потужності мікрохвильвої енергіі.

«LG G6» «H870» Флагман компанії з неймовірним 5,7 FullVision дисплеєм, що має співвідношення сторін 18:9, та забеспечує новий рівень перегляду контенту на смартфоні. Вбудований Hi-Fi Quad DAC  дарує справжнє захоплення від прослуховування улюбленої музики. LG G6 дозволяє створювати, стандартні, креативні, ширококутні фотографії навіть під водою, завдяки підтримці стандартів IP68 та MIL-STD-810.

«Холодильник InstaView Door-in-Door™ GC-Q247CABV» із лінійним інверторним компресором, із загальним об’ємом 626 л, інноваційною функцією підсвічування холодильника Кnock-on, технологією Smart ThinQ ™ з керуванням через WiFi, системою Total No Frost,  камера FRESH Balancer, Utility Box – зручне відділення для зберігання дрібних продуктів, полиця для вина, що зберігає до 4 пляшок та з фільтром Hygiene Fresh.

«Пральна машина Titan 2.0 FH2U1HBS2» з прямим приводом, класом енергоспоживання А+++-10%, системою прання 6 motion, можливістю дозавантаження під час циклу, додатковою функцією прання парою та інноваційною технологією Turbo Wash, яка дозволяє зменшити час швидкого прання до 14 хвилин.

«Безмішковий пилосос LG серії Kompressor VK89380NSP»  з ефектом пресування пилу у брекети, основні характеристики данної моделі висока потужність всмоктування (380 Вт) та гігієнічний фільтр найвищого ступеню очищення повітря HEPA13.

Та багато інших цікавих новинок!