МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Makeblock на CEE2017

Makeblock

www.makeblock.cc

Makeblock - це провідний виробник програмовних роботів-конструкторів і STEM наборів для мейкерів, ентузіастів та освітян. Компанія присвячена наданню ресурсів для побудови Вашої мрії та нових винаходів, а також навчанню принципам та мовам програмування з нуля. У наявності більше 500 механічних компонентів різних типів, прості у використанні електронні модулі, графічне програмування та навчальні курси.

Цікаве на стенді Makeblock

На стенді буде представлений повний асортимент роботів-конструкторів Makeblock, включаючи набори роботів 10 в 1, повноцінний лазерний гравер, роботизований ксилофон, модульний дрон та багато іншого. Відвідувачі зможуть протестувати можливості роботів, взяти участь у інтерактивних іграх та змаганнях разом з найпопулярнішою моделлю – mBot. Крім того, для демонстрації навчального потенціалу роботів, на стенді буде проведено змагання з робототехніки для дітей 10-13 років. Не упустіть можливість заглянути на стенд Makeblock та поринути у світ розваги та знання!

Новинки на стенді Makeblock

Airblock “09.98.06” – перший у світі програмовний модульний дрон. Викорисовуючи пенопластовий корпус, дрон безпечний навіть для дітей та максимально захищений від будь-яких пошкоджень. Конструкція дозволяє зібрати 3 основні форми для подорожей у повітрі, на воді та по землі. Має вбудований гіроскоп, барометр та два ультразвукові датчики відстані. Підтримує графічне програмування на базі Scratch 2.0.

Інтерактив з mBot – на стенді Makeblock будуть представлені інтерактивні зони, де Ви зможете побачити mBot, що знаходить вихід з лабіринту та зіграти у футбол, використовуючи цих маленьких роботів.

Та багато інших цікавих новинок!