МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

McAfee на CEE2017

McAfee

www.mcafee.com

McAfee® є однією з провідних незалежних компаній з кібербезпеки у світі, якій протягом трьох десятирічь віддають свою перевагу та довіряють споживачі, підприємства, уряди та партнери у всьому світі. Натхненний силою спільної роботи, McAfee створює рішення для бізнесу та споживачів, які роблять світ безпечнішим. Цілісна, автоматизована відкрита платформа безпеки дозволяє різноманітним продуктам співіснувати, спілкуватися та обмінюватися інформацією про загрозу один з одним в будь-якій точці цифрового ландшафту. Метою McAfee є налагодження та розвиток співробітництва із більш широкою спільнотою у галузі безпеки, працюючи з конкурентами, а не тільки з партнерами, що дасть змогу вирішувати ще складніші проблеми у цьому напрямку. 

Цікаве на стенді McAfee

У зоні готових рішень на СЕЕ 2017 ви зможете ознайомитись з різноманітними рішеннями одного з лідерів в галузі інформаційної безпеки – компанії McAfee. До представлених рішень входять: антивіруси, системи захисту даних (Data Loss Prevention), системи централізованого керування та моніторингу інформаційної безпеки. McAfee допомагає організаціям впроваджувати інноваційні рішення для забезпечення високого рівня безпеки ІТ-систем.

Демонстрації:

  1. 1. ENS – система для забезпечення захисту робочих станцій (включає в себе Antivirus, Web Control, Firewall).
  2. 2. ePO – система централізованого керування системою ІБ.
  3. 3. ATD – «пісочниця», середовище для попередньої перевірки різноманітних файлів на предмет загрози ІТ-системам.
  4. 4. DLP – рішення для забезпечення виконання політик попередження витоку конфіденційної інформації за периметр ІТ-систем компанії.