МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Microlab на CEE2017

Microlab

www.microlab-global.com

Microlab Electronics Co., Ltd – компанія, що спеціалізується на виробництві акустичних систем та комп'ютерної периферії, була створена в 1998 році. Основним напрямком діяльності є розробка, дослідження та впровадження інновацій у галузі створення акустичних систем. Продукція Microlab представлена більш ніж у 40 країнах світу. Компанія володіє 19 міжнародними нагородами та сертифікатами якості, володар 21 патенту на свої розробки. 

Цікаве на стенді Microlab

На стенді Microlab будуть представлені як новинки, так і вже знайомі багатьом якісні акустичні системи. Наприклад, будуть представлені різнокольорові та зручні портативні Bluetooth-колонки Magicup, які своєю яскравістю та чудовим звучанням стануть у нагоді скрізь та всюди. Продовжить бездротову тематику акустична система Microlab T10, яка просто створена для приголомшливого занурення в гру. Також неможливо буде не оцінити преміальні акустичні системи Microlab X5/X6, які привертають увагу не лише своїм першокласним дизайном, а й чистим та відмінно-збалансованим звучанням HI-FI якості.

Новинки на стенді Microlab

«Microlab X5/X6» – це шикарні акустичні 2.0 системи з високоякісним звуковим ефектом і відмінним відтворенням музики. Розроблені з потужним підсилювачем для забезпечення високоякісного звучання, системи здатна відтворювати ідеальний HI-FIi звук. З відмінною продуктивністю звукового ефекту та стильним дизайном, ці системи ідеально підходять для всіх любителів музики і фантастичних розваг.

«Microlab Magicup». Це портативні бездротові Bluetooth-колонки з яскравим та стильним дизайном у формі чашки, які зручно брати з собою, де б Ви не були. Чудовий бас, зручне кріплення в формі присоски, захист від потрапляння вологи та пилу IP66 – все це можливо протягом 10 годин від одного заряду. Будь завжди з улюбленою музикою!

«Microlab T-10» – перша акустична система від Microlab з яскраво вираженим ігровим характером. Висока потужність (56 Вт), стильна неонове підсвічування, футуристичний дизайн, а також можливість бездротового підключення - все це акустика нового формату. Поринь в атмосферу гри з реалістичним звуком від Microlab.

Та багато інших цікавих новинок!