МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Microsoft на CEE2017

Microsoft

www.microsoft.com​

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям досягати більшого.

З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation у США та в інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Цікаве на стенді Microsoft

В зоні системної інтеграції ви зможете ознайомитись з публічним хмарними рішеннями компанії Microsoft –  O365 та MS Azure. На сьогоднішній день це одні з найбільших та інтегрованих рішень, що пропонують такі різноманітні варіанти використання хмарних сервісів, як SaaS (ПО як послуга), PaaS (Платформа як послуга) і IaaS (Інфраструктура як послуга). Microsft допомагає організаціям впроваджувати інновації і перетворювати бізнес, збільшуючи прибутки та спрощуючи використання ІТ-систем.

Демонстрації:

  1. 1. Розгортання SMB офісу компанії чи її філіалу на 25 співробітників за 15 хвилин.
  2. 2. Використання Azure Site Recovery для забезпечення високого рівня BCDR (Business continuity and disaster recovery). Приклад відновлення системи після атаки ransomware (Petya.A, Netya та ін.)
  3. 3. Демонстрація можливостей і переваг адміністрування при використанні О365 для SMB-підприємств.
  4. 4. Забезпечення високого рівня інформаційної безпеки ІТ-інфраструктури Cloud Office (DLP, моніторинг та ін.) засобами О365+EMS.

Та багато інших цікавих новинок!