МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Minerva на CEE2017

www.minerva.com.ua

Minerva представляє широкий модельний ряд побутових швейних машин: більше 100 моделей від найпростіших механічних з мінімальним набором для початківців до комп'ютеризованих, що мають в своєму арсеналі велику кількість рядків і можливостей. Асортимент машин Minerva вирізняє сучасний елегантний  дизайн та доступний інтерфейс, а застосування  інноваційних технологій виробництва забезпечує високий рівень якості та функціональності.

Цікаве на стенді Minerva

На стенді бренду Minerva будуть представлені найпопулярніші моделі з широкого асортименту швейних машин Minerva, а також новинка 2017 року - комп'ютеризована швейно-вишивальна машина Minerva MC450ER. Гості стенду зможуть спостерігати як швейна машина Minerva MC450ER за допомогою приставного вишивального блоку з легкістю трансформується в вишивальну.

Новинки на стенді Minerva

«Minerva M190» «М-М190» – Це машина, яка поєднує в собі простоту та функціональність за доступну ціну. Машина оснащена 21 операцією та петлею напівавтомат. Серед строчок є еластичні строчки для трикотажу, обробні, потаємні, а також декоративні та фестонні строчки. Усі строчки та операції перемикаються в зручному режимі, не ускладнюючи роботу. Також на машині є можливість шити подвійною голкою, що допоможе Вам зробити охайні та рівні фестонні строчки на Вашому виробі. Приємною несподіванкою стане для Вас наявність автоматичної заправки нитки та ниткообрізчика. Це прискорить вашу роботу та усуне труднощі із заміною нитки.  Також в машині є підсвітка робочої поверхні, що допоможе Вам зберегти зір та покращити якість роботи.

«Minerva Next141D» «M-N141D». Це сучасна модель швейних машин механічної серії з яскравим дизайном. У робочий арсенал швейних операцій входять 14 необхідних, базових строчок. Вибір строчок здійснюється за допомогою диска. Машинка підійде, як для домашнього користування, так і для невеликих ательє, так як працює з різними видами тканин. Максимальна швидкість шиття машин даної моделі становить 800 об. / xв. Машина Minerva 141D обладнана класичним вертикальним човниковим пристроєм і горизонтальним механізмом намотування шпульок. При безпосередній намотуванні шпульок машина автоматично переходить на холостий хід. Довжина рядків може регулюватися від 0 мм до 4 мм. Притиск лапки на матеріал, як і натягу нитки регулюється в залежності від необхідності. Викидання петлі відбувається напівавтоматично за 4 етапи без повороту тканини. Приємним доповненням до всього перерахованого вище стане чохол в подарунок! Чохол зроблений з м'яких матеріалів і допоможе уберегти вашу машинку від зовнішнього впливу і пилу.

«Minerva MC450ER» «M-MC450ER» – Комп'ютеризована швейно-вишивальна машина, новинка 2017 року, що поєднує в собі як швейні функції, так і функції для вишивання. Машина оснащена анімованим LCD дисплеєм з яскравим LED підсвічуванням і великою робочою поверхнею. Окрім 404 швейних рядків, в пам'ять машини також запрограмовані 40 ескізів вишивки. Для того, щоб вишити свій ескіз, необхідно просто підключити до машини USB флеш-накопичувач c Вашим файлом вишивки. C комп'ютеризованою швейно-вишивальною машиною Minerva MC450ER легко і цікаво створювати єдині у своєму роді стильні речі! Cтібок за стібком ваша мрія втілюється в реальність.

Та багато інших цікавих новинок!