МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

myPhone на CEE2017

www.myphone.pl

myPhone cтворений з пристрастю до технології, з бажанням поділитися нею з іншими.

Ми вважаємо, що сучасні продукти мають бути доступними кожному. Саме тому ми стежимо за останніми найцікавішими тенденціями і шукаємо хороших рішень, які слідують в їхньому напрямку.

Наші інженери вклали своє серце в роботу над програмним забезпеченням, намагаючись полегшити життя нашим користувачам, надаючи рішення, які найкраще відповідають їхнім потребам. Як партнер MADA ми гарантуємо, що наше програмне забезпечення відповідає стандартам безпеки та сертифіковано компанією Google. Всі оновлення виконуються швидко та ефективно за допомогою нашого власного серверу OTA.

Наш сервіс завжди готовий допомогти користувачам у непередбачуваних ситуаціях. Ми знаємо наші продукти як свої п'ять пальців, саме тому ми можемо швидко та ефективно розв'язати будь-яку непередбачувану проблему.

Незважаючи на те чи розробляємо класичний телефон, смартфон або захищений телефон, ми завжди цінуємо якість використаних матеріалів. Досягаючи найвищої якості компонентів, ми підписали партнерську угоду з Mediatek, яка підтримує нас найбільш ефективним способом використання їх рішень. Це в поєднанні з гарним дизайном та сучасними рішеннями дає продукцію, яку прагнуть наші клієнти.
Вони захищають себе. Вони не потребують відомих брендів та великих грошей. Вони потребують продуманих рішень. Оптимальний компроміс між функціональністю та економією. І це - продукти myPhone.