МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

NOMI на CEE2017

Nomi

nomi-electronics.com/

«Nomi»  - міжнародна команда інженерів, дизайнерів і маркетологів, яка поставила перед собою мету - запропонувати покупцям з різних країн надійні, сучасні та доступні за ціною гаджети та аксесуари до них.

«Nomi» створена вихідцями з провідних ІТ-компаній, що мають успішний досвід розробки мобільних пристроїв і їх продажу у всьому світі. 

Цікаве на стенді NOMI

Історія

Початком роботи «Nomi» став 2013 рік. Штаб-квартира знаходиться в Гонконгу. Пріоритетними регіонами розвитку є країни Південно-Східної Азії, Латинської Америки та СНД. У кожній з країн «Nomi» фокусується на партнерство з лідерами ринку. Так, в 2014 році стратегічним партнером «Nomi» в Україні стала група компаній «Алло».

Назва бренду «Nomi» складається з об'єднання заголовних букв 4х слів: New Outstanding Mobile Ideas, ці чотири слова і описують філософію бренду: реалізовувати цікаві ідеї, використовувати яскраві технології для створення нових, надійних, сучасних гаджетів і аксесуарів до них.

Переваги
Надійність

Підготовка кожної нової моделі «Nomi» починається з розробки внутрішнього дизайну пристрою. Команда інженерів моделює різні сценарії використання, прагнучи створити пристрій, який не підведе користувача в будь-якій ситуації. Саме правильний внутрішній дизайн дозволяє зробити пристрій продуктивним і надійним.

Доступність

Доступна ціна пристроїв і аксесуарів «Nomi» для споживача досягається за рахунок збалансованих витрат на виробництво, мінімальних маркетингових витрат в поєднанні з ефективною організацією процесів розробки, виробництва і дистрибуції.

Технологічність

У всіх пристроях «Nomi» використані сучасні технології і яскраві ідеї в дизайні.

Новинки на стенді NOMI

Перший дрон компанії NOMI стане відмінною розвагою для всієї родини. Це модель з високою потужністю і чудовою стабільністю роботи. У той же час вона легка, важить менше півкілограма і має стильний і привабливий зовнішній вигляд. Дрон оснащений цілим рядом корисних функцій і має декілька режимів польоту. Пристрій спеціально створено для того, щоб робити знімки і відеоролики відмінної якості. Камера від Sony дозволяє створювати відео з роздільною здатністю 4К і фотографії з дозволом 16 Мп. Піднявши квадрокоптер на висоту в кілька десятків метрів, ви можете закарбувати види улюбленого міста з незвичного ракурсу, красу природи або ж створити унікальне селфі.

Навушники Bone від NOMI з технологією кісткової провідності звуку - відмінне рішення для любителів музики. Основна перевага таких навушників полягає в можливості чути звуки зовнішнього світу. Завдяки особливостям конструкції вухо залишається відкритим, пропустити звернені до вас слова або шум наближаючого транспорту неможливо. Навушники NOMI мають привабливий дизайн, вони легкі, компактні і зручні. У таких навушниках можна займатися спортом і здійснюювати будь-які рухи, їх кріплення досить надійне. Гарний зовнішній вигляд, продумана ергономіка, просте і зрозуміле управління, наявність додаткових функцій, в поєднанні з невисокою ціною роблять навушники від NOMI вдалим рішенням і відмінним придбанням.

Однією з найцікавіших технологічних тенденцій останніх років є створення «розумних» будинків. Системи управління таким «розумним» будинком можуть керувати освітленням, опаленням, охороною приміщень, а також виконувати цілий ряд інших корисних функцій. Бажаючи йти в ногу з часом, компанія NOMI представляє своє бачення цієї перспективної технології. Система NOMI Smart Home дозволяє відстежувати всі важливі показники домашнього середовища - вологість, температуру, тиск, освітленість, рівень шуму, керувати освітленням і відслідковувати переміщення по будинку або квартирі. Система «розумних» датчиків дозволить завжди бути на зв'язку зі своїм будинком, отримуючи дані на смартфон за допомогою спеціального додатку.

У той час, як більшість сучасних шоломів віртуальної реальності є лише аксесуарами, які вимагають підключення до комп'ютера, рішення від Nomi - це повноцінний пристрій, здатний самостійно забезпечити вам занурення в альтернативні всесвіти. Воно побудоване на 64-бітному 4-ядерному процесорі Actions V700, оснащений 2 ГБ ОЗУ, 16 Гб вбудованої пам'яті і 5,5-дюймовим екраном з роздільним FullHD дозволом. Працює шолом під управлінням ОС Android. Батареї на 4000 мАг вистачить для повноцінної віртуальної подорожі світом.

Та багато інших цікавих новинок!