МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Oracle на CEE2017

Oracle

www.oracle.com

Oracle – всесвітньовідомий виробник програмно-апаратних рішень, що спеціалізується на розробці систем управління баз даних Oracle Database, бізнес-додатків, рішень з бізнес-аналітики, проміжного програмного забезпечення, рішень з інформаційної безпеки, а також є глобальним постачальником серверного обладнання. Oracle довіряють понад 420 000 клієнтів у більш ніж 145 країнах світу.

Компанія веде бізнес через висококомпетентних партнерів, що мають глибоку спеціалізацію в просуванні, впровадженні та підтримці рішень Oracle, забезпечуючи високий рівень сервісу в Україні.

Цікаве на стенді Oracle

На стенді компанії Oracle ви зможете ознайомитись з публічним хмарним рішенням – Oracle Cloud. На сьогоднішній день це одне з найбільших та інтегрованих рішень, що пропонує такі послуги, як SaaS (ПО як послуга), PaaS (Платформа як послуга) і IaaS (Інфраструктура як послуга). Oracle Cloud допомагає організаціям впроваджувати інновації і перетворювати бізнес, знижувати витрати та спрощувати ІТ-системи.
Демонстрації на стенді:
1. Business Intelligence – перевірена платформа для додатків бізнес-аналітики, доступна для всіх, від робочих груп до компаній ентерпрайз рівня
2. Sales Cloud – рішення, що дозволяє ефективніше продавати, керівникам більше знати, а компаніям швидше рости