МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Panasonic на CEE2017

Panasonic

www.panasonic.com

Діяльність компанії Panasonic спрямована на створення концептуальних ідей, як поліпшити життя людей, як зробити його більш зручним і безпечним.
Ми втілюємо наші ідеї у виробництві товарів найширшого асортименту - аудіо i відео електроніки, інформаційного i комунікаційного обладнання, побутової техніки та комплектуючих - усього того, що підвищує якість життя кожної людини.

Цікаве на стенді Panasonic

На нашому стенді ми представляємо останні новинки зі світу побутової електроніки, а також проводимо цікаві демонстрації. Ви зможете на власному досвіді переконатися в якості та інноваційної продуктів Panasonic.

Новинки на стенді Panasonic

TX-65EZR1000 Налаштована справжніми творцями фільмів, ця модель 4K PRO HDR включає процесор Studio Colour HCX2 і панель OLED нового покоління, що забезпечує бездоганну чіткість кольорів, контрастність і яскравість зображення. Дизайн Art & Interior дасть змогу без проблем вписатися до вашого оточення.

NU-SC101 Парова конвекційна піч Panasonic. Піч допоможе легко готувати корисні страви абсолютно автоматично. Основні функції: Швидке, здорове готування на парі; Стерилізація; Приготування за допомогою конвекції; Широкий дисплей і інтуїтивне керування; Компактний ззовні та великий усередині; 13 автоматичних програм.

Lumix GH5 з новою прошивкою V2.0: велике оновлення програмного забезпечення дозволяє розширити навіть більше вже існуючі вражаючі можливості камери. Серед головного – підвищення бітрейту відео у 4К до 400Мб/с (All-I, 4:2:2, 10 біт), підтримка запису відео 4К у режимі HDR (високий динамічний діапазон), покращена зйомка анаморфованого відео, та ще багато важливих і корисних оновлень, що вкотре підтверджують безперечне лідерство Lumix GH5 у світі професійної відео-, та фотозйомки.

Та багато інших цікавих новинок!