МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Pantum на CEE2017

Pantum

global.pantum.com/els/category/product/

Pantum у своїй назві об’єднує два китайські слова: PAN — рух уперед долаючи всі перешкоди і не знижуючи темпу; TUM — яскраве майбутнє. Pantum — це міжнародна компанія, яка розробляє і виробляє лазерні принтери, БФП і картриджі в Китаї. У всіх продуктах використовуються власні розробки та патенти. Pantum вважає своєю місією постачати замовникам надійні, доступні, економічні та безпечні для навколишнього середовища пристрої.

Цікаве на стенді Pantum

На стенді компанії Pantum будуть представлені лазерні принтери та БФП, які мають чудові характеристики та помірну ціну. На всю техніку виробник підтримує гарантію 24 місяці. Pantum — це єдиний виробник, який пропонує для своїх принтерів і БФП комплекти для заправки. Кожний комплект розрахований на дві заправки й містить два тонери і два чіпи в комплекті.

Новинки на стенді Pantum

«Принтер A4 Pantum P2205W» «P2205W» – компактний лазерний принтер за найкращу ціну, це якісний друк при мінімальних затратах. Цей притер буде зберігати і ваш простір, і бюджет. Бездротове з’єднання(Wi-Fi) гарантує вам мобільність.

 

«БФП A4 ч/б Pantum M6500W» «M6500W» – лазерний копір, принтер, сканер. Вихід першої сторінки менше ніж за 7.8 секунд, компактний дизайн, високе місячне навантаження, низька вартість володіння. Wi-Fi з'єднання, мобільний друк і сканування.

«Комплекти для заправки Pantum» «TN-210» Використання цих оригінальних комплектів для заправки забезпечить вам якісний і дешевий друк, а також ваші пристрої підлягатимуть гарантійному ремонту без зайвих питань.

Та багато інших цікавих новинок!