МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Philco на CEE2017

Philco

www.philco-intl.eu/home

PHILCO  - символ якісної техніки для декількох поколінь споживачів з 1906 року. У 2011 році цей виробник повернувся на європейський ринок з продуктами, які вражають сучасним дизайном, якістю та зручністю в користуванні, залишаючись при цьому екологічно чистими. 
Компанія пропонує бізнес-партнерам широкий асортимент великої та дрібної побутової техніки: пральні машини, холодильники, винотеки, кавоварки, чайники, міксери, соковижималки, тостери при належному рівні підтримки та сервісу.  

Цікаве на стенді Philco

На стенді компанії PHILCO буде представлений асортимент холодильників для зберігання та охолодження вина . 
Має зацікавити пропозиція винотек місткістю від 8-ми до 166-ти пляшок– продукт, який задовольнить будь-які потреби поціновувачів виноградного напою. 
Неодмінно зазирніть всередину кожного приладу – нержавіюча сталь, дерево, LED підсвічування, двозонне регулювання температури – все натякає на преміальність та високу якість виконання.

Новинки на стенді Philco

Винотека PW 12 - пристрій для поціновувачів вина на 12 пляшок, який не займе багато місця в помешканні. Виріб стриманого чорного кольору з інтер’єрним підсвічуванням, сенсорним контролем, з автоматичним замком від дітей. Температурний діапазон 10°C - 18°C.

Винотека PW 59 D - пристрій для гурманів на 59 пляшок, який займе почесне місце в кімнаті для відпочинку, барі, більярдній. Виріб стриманого чорного кольору з інтер’єрним LED підсвічуванням, сенсорним контролем, дерев'яними полицями. Температурний діапазон 5°C - 20°C.

Винотека PW 166 D – міні-погріб на 166 пляшок – неодмінна гордість власника! Виріб стриманого чорного кольору з інтер’єрним підсвічуванням, сенсорним контролем, дерев'яними полицями та рамкою дверей з нержавіючої сталі. Двозональний температурний діапазон 5°C - 12°C / 12°C - 22°C.

Та багато інших цікавих новинок!