МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Philips на CEE2017

Philips

www.philips.ua​

www.philips.com/automotive​

Philips - це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення якості життя людей на всіх етапах континууму здоров'я - від ведення здорового способу життя, профілактики та ранньої діагностики до лікування та догляду вдома. Мета Philips - покращити життя трьох мільярдів людей на рік до 2025 року шляхом створення змістовних інновацій.

Gibson Innovations (Philips) є однією з найбільших компаній в світі і займає провідні позиції на ринках аудіосистем, док-станцій, саундбаров, навушників і бездротової акустики. Основне завдання компанії - розробляти і впроваджувати значущі інновації в індустрію музики і розваг. Будучи в минулому підрозділом голландської компанії Royal Philips, що спеціалізуються на роботі в області аудіо, відео і мультимедіа, компанія Gibson Innovations може записати в свій архів винахід компактного касетного плеєра, CD, DVD і Blu-ray.

Philips Automotive - провідний світовий постачальник ламп для автомобільної промисловості і підприємств сервісного обслуговування автомобілів c 1914 року. Протягом останнього століття наші технологічні інновації в сфері автомобільного освітлення є найбільш передовими, вони лягли в основу сучасного автомобільного освітлення. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів і проходить найсуворіші випробування, щоб забезпечити максимальну безпеку і зручність водіння для наших клієнтів.

Цікаве на стенді Philips

У бренд-зоні Philips відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми інноваціями для догляду за особистим здоров’ям та створення комфорту у власному помешканні. Зокрема, буде представлено рішення для гігієни ротової порожнини – електричні звукові зубні щітки та аксесуари Philips Sonicare, а також найбільш популярні моделі кавових машин Philips та Saeco.

На стенді компанії Gibson Innovations буде представлений широкий асортимент продукції, а саме: навушники, портативна акустика, магнітоли, музичні центри та саундбари. Буде презентована нова преміальна лінійка портативної акустики Philips Everplay. Відмінна особливість нової лінійки це дизайн, пиле- та вологозахищенність та стійкість до механічних пошкоджень. Також всі моделі підтримуюсь швидку зарядку завдяки технології Qualcomm Quick-Charge. Буде представлено новинки бренда ONKYO, навушники для аудіо високої роздільної здатності (High-Resolution Audio), які варти Вашої уваги.
 
Представимо інноваційну LED лампу головного світла в цоколі H7 та нові сигнальні LED лампи .  Також покажемо як зробити повітря в Вашому авто, чистим завдяки очищувачам повітря GoPure
Короткий опис:
Світлодіодна автомобільна лампа Philips X-tremeUltinon H7:
- з світовf температурf  6000 Кельвінів, запатентована технологія SafeBeam проектує на 200% яскравіше світло саме там, де вам потрібно. Водіння в темряві стає більш комфортним та безпечним. 
Автомобільні очищувачі повітря Philips GoPure – здорове повітря в Вашому авто.
GoPure Compact 100 Airmax та GoPure SlimLine 230- видаляють не тільки пил, але й токсичні гази та бактерії, завдяки трьох компонентному змінному фільтру. Фільтр затримує шкідливі частки до 0,3 мікрона, фільтруючи 99% з них.
 

Новинки на стенді Philips

«Електричні звукові зубні щітки Philips Sonicare». Завдяки своїй унікальній звуковій технології щітка Philips Sonicare дарує неперевешені відчуття під час чищення зубів та забезпечує надзвичайні результати для здоров’я вашої ротової порожнини. Вона не лише чудово очищує зуби, а й ефективно видаляє зубний наліт та бактерії з міжзубних проміжків та вздовж лінії ясен. Завдяки звуковим коливанням унікальні рухи щетинок зубної щітки Philips Sonicare створюють динамічний потік рідини, направляючи його між зубів та уздовж лінії ясен і забезпечуючи глибоку та ефективну чистку. Щетинки звукової зубної щітки Philips Sonicare здійснюють 31 000 рухів на хвилину, створюючи м'які мікробульбашки, які проникають глибоко між зубами та ефективно усувають наліт. Philips Sonicare видаляє в 10 разів більше нальоту в місцях, куди не дістають звичайні щітки - у порівнянні зі звичайною зубною щіткою.

E900MB/00 – одна за найпередовіших моделей існуючих сьогодні. Подвійний збалансований арматурний драйвер та 6мм динамічній драйвер дозволяють передавати найточніші деталі звука високої роздільної здатності. Доповнююча трикомпонентна гібридна акустична архітектура балансує низькі, середні та високі частоти.

Здорове повітря в Вашому авто забезпечать автомобільні очищувачі  з потрійним фільтром GoPure Compact 100 Airmax та GoPure SimLine 230. Вони не тільки фільтрують пил, але й видаляють шкідливі бактерії та токсини.

Та багато інших цікавих новинок!