МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Pocketbook на CEE2017

PocketBook

http://www.pocketbook-int.com/ua

PocketBook – один з найбільших світових виробників електронних рідерzів на основі технології E Ink преміум-класу. Компанія була заснована в 2007 році. Штаб-квартира знаходиться в Лугано (Швейцарія). Продукція PocketBook продається в 35 країнах світу. На сьогоднішній день продано більше трьох мільйонів пристроїв PocketBook. Завдяки поєднанню якісної апаратної частини, унікального програмного забезпечення і ергономічної конструкції, продукти PocketBook зайняли преміальний сегмент світового ринку електронного читання. 

Цікаве на стенді Pocketbook

На стенді PocketBook будуть представлені нещодавно анонсовані в Україні E Ink рідери, у тому числі PocketBook Aqua 2 – водонепроникний E Ink рідер зі світлодіодною підсвіткою та  сенсорним HD екраном. Цей рідер має рівень захисту IP57 (Ingress Protection 57).
Також, на стенді PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red – фешн-версія флагманського рідера PocketBook Touch Lux 3 в ексклюзивному рубіновому кольорі. Touch Lux 3 Ruby Red – це синергія досконалого стилю і високого комфорту електронного читання.
Крім того, гості стенду будуть мати можливість поспілкуватись із представникам компанії, та отримати власні враження від щойно анонсованого PocketBook Touch HD 2 з HD экраном E Ink Carta™, адаптивною підсвіткою та сучасними можливостями для прослуховування аудіо-файлів.

Новинки на стенді Pocketbook

PocketBook Aqua 2 «PB641-A-CIS» –– водонепроникний E Ink рідер зі світлодіодною підсвіткою та  сенсорним HD екраном. PocketBook Aqua 2 має рівень захисту IP57 (Ingress Protection 57). Для користувача це означає, що рідер PocketBook Aqua 2 застрахований від проникнення пилу, і може бути занурений у воду на глибину до одного метра до 30 хвилин.

PocketBook Touch Lux 3 Ruby Red  «PB626(2)-R-CIS». Дизайнерська концепція, відзначена міжнародною премією Red Dot Design Award тепер реалізована у спокусливому рубіновому кольорі, який уособлює класику, і в той же час відповідає новітнім тенденціям моди. E Ink Carta™ HD дисплей (1024x758 пікселів) забезпечує високу контрастність зображення, і гарантує винятковий комфорт для очей. LED підсвідка дає користувачеві повну свободу читання вдень і вночі, при будь-якому рівні освітлення.

PocketBook Touch HD 2  «PB631-2-X-CIS». Рідер оснащений інфрачервоним екраном покоління E Ink Carta™ (з підтримкою технології Regal) та HD розширенням (1072х1448) і 300DPI, що гарантує високу контрастність і чіткість зображення. Модель виконана в кращих традиціях PocketBook, має вбудований Wi-Fi модуль, 8ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 32 ГБ, мультисенсорний екран і адаптивну підсвітку. Крім того, PocketBook Touch HD отримав всі необхідні функції для відтворення аудіо-файлів - підтримує формат mp3, має стандартний 3,5 мм аудіо-роз'єм.

Та багато інших цікавих новинок!