МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

ROVER на CEE2017

ROVER

rover.zone

Британські конструктори вміють передбачати майбутнє. Не випадково, саме вони ще півстоліття тому почали розробки персонального електротранспорту. Сьогодні легендарний двоколісний ROVER став ще більш комфортним - його безшумне серце працює безвідмовно і готове подарувати вам абсолютно нові відчуття!

Першопроходець 

Словники переводять англійське слово Rover як «мандрівник», «всюдихід» або навіть «апарат для пересування по планеті». Можна, звичайно, сказати і так, але насправді ROVER - це перш за все легенда яскравих вражень! Адже перші велосипеди однойменного бренду з'явилися на дорогах Англії ще в 1884 році, а перші прототипи електротранспорту - в 1956.

Навколо світу - з ROVER!

ROVER - це бренд-лідер з британським корінням. Відповідно до загальносвітових трендів його високотехнологічні виробництва перенесені сьогодні в країни Південно-Східної Азії - таким є раціональний вибір прагматичних компаній, що піклуються про збереження високої якості і доступної ціни своєї продукції. У розробці електротранспорту ROVER беруть участь продвинуті інженери і дизайнери, використовуються комплектуючі від спеціалізованих компаній з різних країн світу - зокрема, професійних велобрендів Америки і Японії (SRAM, Shimano) і провідних виробників батарей з Південної Кореї (Samsung, LG).

Що значить кращий?

Стильний дизайн, перевірена якість, екологічність - ці безумовні плюси електротранспорту ROVER гідно цінують його власники. Але у нього є ще один сильний козир - найширший асортимент!

Саме ROVER - один з найбільш активних драйверів розвитку екологічних і безпечних засобів пересування в Україні. Бренд, який був і залишається №1 в просуванні найпопулярніших новинок сучасного і екологічного способу життя - гіроборди, гіроскутери, електросамокати, електровелосипеди, електробайки.

Відмінний вибір, надійна якість, гарний зовнішній вигляд і адекватна ціна - що ще потрібно для правильного вибору особистого електротранспорту майбутнього? Приєднуйтесь - вибирайте свій ROVER!

Новинки на стенді ROVER

Електричний скутер ROVER Racer 01 рухається завдяки електричному двигуну з потужністю в 2000 Вт. Він живиться від свинцево-кислотної батареї ємністю 22 Ah, час повної зарядки якої становить до 8 годин. Скутер здатний розвивати швидкість до 60 кілометрів. Модель рухається на 18-дюймових колесах. Запас її ходу складає 70 кілометрів. Скутер відрізняється високою маневреністю, керувати ним легко і приємно. Доволі жвавий ROVER Racer 01 може бути виконаний в наступних кольорах: чорний, червоний, синій, помаранчевий.

Та багато інших цікавих новинок!