МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Samsung на CEE2017

Samsung

www.samsung.com

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї та впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, камер, побутових приладів, принтерів, медичних пристроїв, мережевих систем, напівпровідників та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ news.samsung.com.

Цікаве на стенді Samsung

На стенді компанії «Samsung Electronics Україна» буде представлений широкий асортимент продукції компанії сегментів як споживчої електроніки, так і рішень для бізнесу.

На зоні Мобільних пристроїв відвідувачі можуть ознайомитись з новим флагманським смартфоном компанії – Galaxy Note8 та протестувати його переваги. Також на даній зоні буде можливість поринути у віртуальну реальність з ефектом 4D за допомогою Samsung Gear VR та взяти участь в ігровому міні-турнірі з “Vainglory”, що проходитиме з допомогою док-станції DeX.

На зоні Аудіо-Відео на відвідувачів чекатиме знайомство з технологією квантових точок та преміальними телевізорами QLED TV, що поєднують в собі високу якість зображення та стильний дизайн. Новий пристрій The Frame, який завдяки режиму “Art Mode” нагадує витвір мистецтва в рамці, гармонійно виглядає в інтерєрі та виводить його на новий рівень завдяки унікальному дизайну та стильним аксесуарам. 

Зона Побутової техніки зацікавить інноваційними холодильниками Family Hub з сенсорним екраном та підтримкою голосового управління. Не залишать байдужими пральні машинки Samsung Add Wash з стильною сенсорною панеллю управління, які надають можливість додавати речі навіть після запуску процесу прання, а також потужні пилососи POWERstick, Anti-Tangle та POWERbot.

Зона ІТ\В2В ознайомить відвідувачів не лише з новітніми дисплеями та рішеннями для малого та середнього бізнесу, але й надасть можливість протестувати нещодавно представлений найбільший у світі 49-дюймовий ультраширокий  ігровий вигнутий QLED монітор CHG90.

Новинки на стенді Samsung

«Gear VR» - зона віртуальної реальності, на якій ви зможете поринути у захоплюючий світ подорожей з ефектом 4D та прокататись на американських гірках чи здійснити тур Амазонкою.

«Samsung QLED Curved Monitor» «CHG90» - 49-дюймовий ультраширокий монітор з підтримкою HDR і співвідношенням сторін 32:9. Завдяки розширенню. 3840*1080 та вигину екрана 1800R користувач отримує максимальний ефект занурення в контент, а висока частота оновлення 144Гц забезпечує плавний перебіг екшн-сцен.

«Samsung QLED TV» - завдяки унікальній технології екрана на квантових точках, QLED TV забезпечують неймовірно живе те реалістичне зображення та передають більше мільярда кольорів, тим самим демонструючи чудову кольоропередачу та чіткість. Також, Samsung QLED TV виділяються високим рівнем надійності і захищені від вигорання, що підтверджується 10-річною гарантією відсутності вигорання дисплея.

Та багато інших цікавих новинок!