МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Saturn на CEE2017

Saturn

saturn.ua

Saturn – український бренд побутової техніки який входить до групи компаній KTD-group (Міжнародна компанія яка розпочала свою діяльність в 1996 році. За 20 років групі компаній KTD GROUP вдалося з маленької торгуючої оптової компанії зрости до провідного Українського виробника широкого асортименту побутової техніки). Побутова техніка SATURN, користуються стабільним попитом у мільйонів клієнтів, більш ніж в 50 країнах Східної та Західної Європи, Африки та Близького Сходу. За свої високі технічні характеристики і любов покупців, наша побутова техніка була неодноразово відзначена престижними нагородами і призами. Своєчасне оновлення модельного ряду, постійна робота над удосконаленням дизайну і контроль якості усієї виробленої продукції, дозволяють побутовій техніці бренду Saturn зайняти гідне місце на ринку серед усіх конкурентів.

Saturn – перший український виробник який має власне виробництво, два заводы Kupava у місті Канів Черкаськоъ області та в Черкассах, де виробляється і продовжує розширюватись асортимент пральних машин, тепловентиляторів, електрочайників, сушок для продуктів, м’ясорубок та міксерів, холодильників, електропечей та електроконвекторів, телевізорів.

Техніка Saturn з  українсько заводу Kupava має високі характеристики та виробляється на потужному новому обладнанні.

Українська продукція вже експортується в Австрію, Німеччину, Словаччину, Чехію, Польщу, Угорщину, Румунію, Болгарію, Росію, Туніс, ОАЕ, Кенії, Марокко.